Mirė Pagyvenusių žmonių asociacijos vadovė Grasilda Makaravičienė

Grasilda Makaravičienė / „Senjorų žodžio“ ir asmeninio albumo nuotr.
Grasilda Makaravičienė / „Senjorų žodžio“ ir asmeninio albumo nuotr.
BNS
Šaltinis: BNS
2022-01-30 20:25
AA

Eidama 85-uosius metus mirė Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos vadovė Grasilda Makaravičienė.

Apie tai BNS sekmadienį informavo velionės sūnus Kęstutis.

Jo teigimu, G.Makaravičienė pastaruoju metu sirgo COVID-19 ir gulėjo ligoninėje.

G.Makaravičienė Pagyvenusių žmonių asociacijai vadovavo bemaž dvidešimtmetį ir nuolat atstovaudavo senjorų interesams susitikimuose su valdžios atstovais.

Grasilda Makarevičienė / Andriaus Ufarto nuotr.

Prezidentas reiškia užuojautą

Prezidentas Gitanas Nausėda reiškia užuojautą dėl Pagyvenusių žmonių asociacijos vadovės Grasildos Makaravičienės mirties.

„Visada aktyviai gynusi pagyvenusių asmenų interesus ir jų teises, visada kalbėjusi drąsiai ir be užuolankų, Grasilda Makaravičienė buvo tapusi senjorų balsu ir veidu“, – rašoma šalies vadovo užuojautoje.

Anot prezidento, G.Makaravičienė nuolat važinėdavo po Lietuvą aplankydama ir atokius rajonus, dalyvaudavo ten vykstančiuose asociacijos renginiuose ir bendraudavo su vietiniais žmonėmis, labai gerai žinojo jų nuotaikas, mokėjo jas paversti į dalykinę kalbą ir būti stipriu partneriu, sprendžiant senjorams aktualius socialinius klausimus. 

„G.Makaravičienė ir sulaukusi vyresnio amžiaus mums visiems buvo įkvepiantis aktyvaus, plačiai mąstančio, matančio kito žmogaus rūpesčius labiau nei savo negalavimus, nepaisant visko, besidžiaugiančio savo šeima žmogaus pavyzdys“, – sako Prezidentas.

Šalies vadovas dėl šios netekties pareiškė nuoširdžią užuojautą G.Makaravičienės šeimai, artimiesiems, visai Pagyvenusių žmonių asociacijos bendruomenei. 

Grasilda Makaravičienė / „Senjorų žodžio“ archyvo nuotr.