Mirė serialo „Ligoninės priimamasis“ aktorė Mary Mara: moteris negyva rasta upėje

Mary Mara / Socialinių tinklų nuotr.
Mary Mara / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2022-06-28 08:05
AA

Populiariuose serialuose „Ligoninės priimamasis“ ir „Nusikalstami protai“ vaidinusi aktorė Mary Mara rasta negyva. 61-erių moters kūnas rastas upėje, praneša CNN.

Apie aktorės Mary Mara mirtį portalui CNN pranešė jos vadybininkas Craigas Dorfmanas.

„Mary buvo viena geriausių aktorių, kokias man teko sutikti. Vis dar prisimenu, kaip 1992 m. ją pamačiau scenoje Brodvėjaus filme „Pašėlęs miškas“. Ji buvo energinga, juokinga ir tikra. Visi ją mylėjo. Jos labai trūks“, – sakė C.Dorfmanas.


Pasak Niujorko valstijos policijos pranešimo spaudai, sekmadienį apie 8.10 val. vietos laiku pareigūnai gavo iškvietimą dėl „galimo skendimo“. Į įvykio vietą atvykę policininkai, ugniagesiai ir greitoji pagalba „Šventojo Lorenco upėje aptiko mirusią moterį“, sakoma pranešime.


„Preliminarus tyrimas rodo, kad auka nuskendo maudydamasi“, – teigia policija.

Mary Mara / Socialinių tinklų nuotr.


Pranešime skelbiama, kad nebuvo jokių tyčinių veiksmų požymių. Pasak policijos, medicinos ekspertizės biuras atliks skrodimą, kad nustatytų oficialią mirties priežastį.


Mary Mara turėjo daugybę vaidmenų televizijoje ir kine, įskaitant daugiaserijinius vaidmenis tokiuose serialuose kaip „Deksteris“, „Praktika“ ir „Žvaigždžių kelias: Erdvėlaivis“. Labiausiai ji buvo atpažįstama dėl savo vaidmenų serialuose „Ligoninės priimamasis“ ir „Nusikalstami protai“.