Mirė škotų dainininkas D.Campbellas Daneshas: į netektį jautriai sureagavo D.Bunkus

Darius Campbellas Daneshas ir Danielius Bunkus / Vida Press ir Instagram nuotr.
Darius Campbellas Daneshas ir Danielius Bunkus / Vida Press ir Instagram nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-08-17 11:20
AA

Mirė garsus škotų dainininkas ir aktorius Darius Campbellas Daneshas. Jo šeima pranešė, kad 41-erių vyras rastas negyvas rugpjūčio 11-ąją.

Buvęs muzikinio šou „Pop Idol“ dalyvis ir operos žvaigždė Darius Campbellas Daneshas mirė būdamas 41 metų, pranešė jo šeima.

Rugpjūčio 11 d. dainininkas ir aktorius buvo rastas negyvas savo bute Ročesteryje, Minesotos valstijoje. Mirties priežastis kol kas nežinoma.

Išplatintame šeimos pareiškime sakoma: „Su dideliu liūdesiu pranešame, kad mirė Darius Campbellas Daneshas. Rugpjūčio 11 d. Darius buvo rastas nereaguojantis lovoje savo bute. Ekspertai konstatavo jo mirtį“.

Darius Campbellas Daneshas / Vida Press nuotr.

Vietos policijos departamentas patvirtino, kad tyčinės žalos požymių ar įtartinų aplinkybių nustatyta nebuvo. Kol kas, kol tęsiami medicininiai tyrimai, jo staigios mirties priežastis nežinoma.

„Maloniai prašome gerbti mūsų šeimos privatumą šiuo metu, kol susitaikysime su tragiška sūnaus ir brolio netektimi“, – priduriama pranešime.

Garsų dainininką pažinojo ir Lietuvos verslininkas Danielius Bunkus. Sužinojęs apie D.Campbello Danesho mirtį, Danielius pasidalijo bendra nuotrauka ir skyrė jautrius žodžius.

„RIP, mano drauge. Pasaulis prarado vieną talentingiausių operos dainininkų šioje planetoje – nuostabų žmogų, nuostabią asmenybę. Gerokai per anksti. Ta paskutinė daina, kurią mes kartu dainavome vidury nakties Monake... Ilsėkis ramybėje, broli“, – instagrame rašė D.Bunkus.

Darius Campbellas Daneshas ir Danielius Bunkus / Instagramo nuotr.

Dainininkas, dainų autorius ir aktorius Darius Campbellas Daneshas gimė Glazge škotės motinos ir iraniečio tėvo šeimoje. Pirmą kartą išgarsėti jis bandė novatoriškame talentų šou „Popstars“ 2001 m., teatrališkai atlikęs Britney Spears dainą „Baby One More Time“. Po metų jis pasirodė pirmajame „Pop Idol“ šou ir finale, kurį stebėjo daugiau nei 13 milijonų žmonių, užėmė trečią vietą.

Po šio šou atlikėjas atsisakė teisėjo Simono Cowello pasiūlytos sutarties ir pradėjo dirbti su prodiuseriu Steve'u Lillywhite'u, kuris bendradarbiavo su juo kuriant singlą „Colourblind“. Daina pasiekė pirmąją vietą Jungtinėje Karalystėje, o jo albumas „Dive In“ pateko į dešimtuką.