Mirė „Sunkaus vaiko“ žvaigždė Gilbertas Gottfriedas: paskutinis įrašas – Chrisui Rockui palaikyti

Gilbertas Gottfriedas ir Chrisas Rockas / Socialinių tinklų ir „Vida Press“ nuotr.
Gilbertas Gottfriedas ir Chrisas Rockas / Socialinių tinklų ir „Vida Press“ nuotr.
Žmonės.lt, 15min
Šaltinis: Žmonės
2022-04-13 08:35
AA

Netektis kino pasaulyje – mirė tokių filmų kaip „Sunkus vaikas“ ir „Beverli Hilso policininkas 2“ žvaigždė Gilbertas Gottfriedas. Aktoriui ir komikui buvo 67-eri metai.

Liūdną žinią apie Gilberto Gottfriedo netektį antradienį tviteryje paskelbė jo šeima, pasidalijusi ir aktoriaus nuotrauka. Teigiama, kad vyras sirgo.

„Su skaudančia širdimi pranešame, kad po ilgos ligos mirė mūsų mylimas Gilbertas Gottfriedas. Gilbertas buvo ne tik žymiausias komedijos balsas, bet ir nuostabus vyras, brolis, draugas ir dviejų mažų vaikų tėvas.

Nors šiandien mums visiems liūdna diena, prašome Gilberto garbei ir toliau juoktis kuo garsiau. Su meile, Gottfriedų šeima“, – rašoma žinutėje.

Gilbertas Gottfriedas / „Scanpix“ nuotr.

Gilbertas Gottfriedas paskutines dienas skyrė savo draugui Chrisui Rokui palaikyti.

Paskutiniame Instagramo įraše kovoGilbertas Gottfriedas kreipėsi į Willą Smithą, smogusiam Chrisui Rockui per 2022-ųjų „Oskarų“ įteikimo ceremoniją.

„Kuris yra baisiausias nusikaltimas? Tai, kad Chrisas Rokas buvo fiziškai užpultas ar kad Chrisas Rokas pajuokavo?“, – rašė komikas, pasidalindamas bendra jų nuotrauka.

Ilgametis G.Gotfrydo draugas ir publicistas Glennas Schwartzas oficialiame pareiškime „People“ teigė, kad komikas mirė balandžio 12 d. „nuo pasikartojančios skilvelinės tachikardijos, kurią sukėlė II tipo miotoninė distrofija“.

Tarp aktoriaus darbų – „Sunkaus vaiko“ trilogija, „Beverli Hilso policininkas 2“, animacinis filmas „Aladinas“.