Mirė ukrainiečių dainininkas Jevgenijus Ščavlinskis: 25-erių vaikino gyvybę pasiglemžė liga

Jevgenijus Ščavlinskis / „Instagram“ (@shchavlinskyi) nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ukrainiečių žiniasklaida praneša apie anapilin iškeliavusį dainininką, televizijos projekto „Ukrainos balsas“ dalyvį Jevgenijų Ščavlinskį. Vaikinas mirė būdamas vos 25-erių.

Kaip rašo unian.net, Jevgenijų Ščavlinskį pražudė sunki liga – atlikėjas sirgo vėžiu.

„Šiandien nustojo plakti Jevgenijaus Ščavlinskio širdis. Jevgenijus gimė 1997 m. gruodžio 11 d. Rivnės mieste. Pirmąjį autorinį kūrinį jis parašė 2014-aisiais“, – teigiama instagrame.

Dainininkas įrašė du albumus. Jis taip pat dirbo garso prodiuseriu, grojo gitara.

„Jis buvo puikus draugas, dievobaimingas žmogus, profesionalus muzikantas, – rašoma instagrame. – Apie savo kūrybą jis kalbėjo taip: „Yra dainų, kurios pilnai gimsta per 10 minučių, o kitos rašomos mėnesių mėnesius ir, tarsi dėlionė, susideda iš skirtingų aplinkybių ir emocijų. Vienintelis bendras bruožas dainoms, kuriomis galiu apibūdinti savo kūrybą, yra nuoširdumas.“

Priduriama, kad J.Ščavlinskio gedi žmona: „2021 m. jis vedė savo gyvenimo meilę – Sarą, kuri tapo jo atrama kovoje su sunkia liga – vėžiu, kuris tuo metu jau buvo progresavęs iki ketvirtos stadijos.“

Jevgenijus yra dalyvavęs televizijos projekto „Ukrainos balsas“ aklosiose perklausose, kurių metu atliko dainą „Sing“. Nors mokytojams patiko atlikėjo pasirodymas, nė vienas neatsisuko, tačiau J.Ščavlinskis teigė pernelyg nenuliūdęs, nes tuo metu ir be televizijos jau galėjo užsidirbti iš kūrybos.

Skaitykite daugiau