„Mis Amerika 2020“ – biochemikė iš Virdžinijos: publiką sužavėjo eksperimentu scenoje

Camille Schrier – „Mis Amerika 2020“/„Scanpix“ nuotr.
Camille Schrier – „Mis Amerika 2020“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-12-20 23:51
AA

Šiais metais iš Virdžinijos valstijos kilusi Camille Schrier įveikė 50 kitų dalyvių ir tapo „Mis Amerika“ bei gavo 50 tūkstančių dolerių.

24 metų farmacijos mokslus kremtanti mergina prisistatymo užduoties metu pasirodė su savo laboratoriniu chalatu bei scenoje atliko elemantarų eksperimentą su vandenilio peroksidu ir sužavėjo visus teisėjus.

Pati Camille teigė, kad „atėjo laikas laužyti susidariusius stereotipus apie grožio konkursus bei jų dalyves ir tvirtina, kad šių laikų stipriausia jėga – mokslas ir išsilavinimas.“

Camille Schrier šiuo metu studijuoja farmacijos doktorantūrą Virdžinijos universitete. Pelniusi „Mis Amerika“ titulą ji taip pat gavo galimybę tapti programos „Mind your meds“ ambasadore.

Camille Schrier – „Mis Amerika 2020“/„Scanpix“ nuotr.

Didižiausias Camille laimėjimas – progresyvus žingsnis, bandantis paneigti nusistovėjusius grožio konkursų standartus, kurie keičiasi nuo 2018-ųjų – pavyzdžiui, jau nuo pernai nebevykdoma „maudymosi kostiumėlių“ rungtis. Vietoje jos – talentų parodymo etapas, taip pat – interviu apie konkursančių intelektą, pomėgius bei buvimo „Mis Amerika“ reikšmę kiekvienai.

„Daugiau nebevertinsime dalyvių pagal fizinę išvaizdą ar jų aprangą.“, – sakė buvusi „Mis Amerika“ Gretchen Carlson.

Šie pokyčiai paskatino daugiau merginų registruotis į konkurso atrankas.

Cheminis „triukas“ su vandenilio peroksidu šių metų laureatei padėjo laimėti atranką ir gimtojoje Virdžinijoje.

Camille Schrier – „Mis Amerika 2020“ (9 nuotr.)
+3