„Mis Lietuva 2002“ Vaida Grikšaitė-Česnauskienė įgarsino pasaką vaikams

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė / Mamų radijo nuotr.
Vaida Grikšaitė-Česnauskienė / Mamų radijo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-11-22 16:37
AA

Nuo gruodžio 9 d. visi Lietuvos vaikai ir jų tėveliai galės džiaugtis ir klausytis specialios šventinės pasakos, kurią įgarsins žinomos Lietuvos mamos ir tėvai. Pirmoji prie šios idėjos ir pasakos kūrimo pirmoji prisidėjo „Mis Lietuva 2002“ Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, kurios balsu buvo įskaityta visa pasaka. Kas įgarsins pagrindinius pasakos herojus, Mamų radijo komanda neatskleidžia.

Šeštadienio popietę vykusių pasakos „Nekasdieniniai šventiniai stebuklai“ įrašu metu, žinoma moteris spinduliavo teigiamą nuotaiką ir nėkiek nesijaudino. Pasak V. Grikšaitės- Česnauskienės, pasakos sekimo procesas jai gana įprastas.

„Sudėtinga nebuvo. Esu dviejų vaikų mama, o pasakas jiems mes sekame. Tam, kad vaikai jų klausytų, kad lengviau sektųsi užkariauti jų dėmesį, reikia skaityti su intonacija, nežinau, kaip šiandien man pavyko, bet tikiuos, kad gerai“, – džiaugsmingai pasakojo V. Grikšaitė-Česnauskienė.

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė / Mamų radijo nuotr.

„Mes galbūt ne kiekvieną vakarą sekame savo mažiesiems pasakas, nes gyvenama gana aktyviai. Bet mes labai stengiamės gyventi su pasakomis, norime, kad vaikai plėstų savo savo akiratį, turėtų savo pasaulėlį ir fantazijas, miegodami galėtų sapnuoti ir įsikūnyti į pasakų veikėjus. Mėginame gyventi harmoningai ir būtent pasakos mums padeda“, – tikino moteris.

Mamų radijo komanda idėją „Auginu su pasaka“ vykdo jau kelerius metus, tačiau tik šiemet jis įgavo konkretų pavadinimą ir socialinę funkciją.

„Tėveliai neretai per darbus pamiršta, koks nuostabus dalykas yra vakarasi sekti pasakas vaikams. Mūsų noras – juos šiek tiek pristabdyti ir parodyti, koks tai ne tik smagus, bet ir naudingas procesas. Šventinis metas ir šventinė pasaka, mūsų nuomone, puikus metas ir įrankis įgyvendinti šią idėją“, – teigia Mamų radijo vadovė Laura Bagdžiūnaitė.

Pasaka „Nekasdieniai šventiniai stebuklai“ yra akcijos „Auginu su pasaka“ dalimi, kurią inicijuoja Mamų radijas. Pasaką nuo gruodžio 9 d. bus galima parsisiųsti iš www.mamuradijas.lt

Vaida Grikšaitė-Česnauskienė / Mamų radijo nuotr.