„Mis Lietuva 2013“ Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė laukiasi pirmagimio: „Naujų potyrių buvo su kaupu“

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir Mantas Pitkauskas / Teodoro Biliūno ir Viktorijos Paškelytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Konkurso „Mis Lietuva 2013“ nugalėtoja Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė (29) su vyru teisininku Mantu Pitkausku (34) taps tėvais. Praėjus dvejiems metams po vestuvių, pora laukia šeimos pagausėjimo.

Apie Pitkauskų šeimą aplankysiančius gandrus kalbos netilo jau kurį laiką, tačiau savo džiaugsmu moteris nusprendė pasidalinti tik dabar. 

„Gyvename pačiomis geriausiomis nuotaikomis, visą tą laiką buvo labai gera laukti ir stebėti, kaip vyksta procesas. Ne tik nėštumo, bet ir mūsų su vyrų santykių pokyčiuose. Na, o dabar belieka laukti finišo tiesiosios“, – Žmonės.lt prisipažino R.E.Mazurevičiūtė-Pitkauskienė.

Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė / Viktorijos Paškelytės nuotr.

Vaikelio lyties būsima mama atskleisti nepanoro, tačiau prisipažino, kad kūdikis pasaulį išvys jau labai greit.

Paklausta, kodėl šią gražią naujieną taip ilgai slėpė, Rūta Elžbieta prisipažino, kad labai mėgsta asmeniškumą ir šiuo laikotarpiu norėjo džiaugtis tarpusavyje su mylimuoju.

„Po to ilgo laiko – žinome, kad viskas yra gerai, todėl nusprendėme pasidalyti šia naujiena ir su kitais. Visą nėštumo laikotarpį buvo labai daug naujų potyrių, kuriuos norėjosi patirti kartu su vyru. Viskuo norėjome džiaugtis patys, per daug nesiafišuodami, vis dėlto tai mūsų santykių rezultatas“, – sakė moteris.

R.E.Mazurevičiūtė-Pitkauskienė pasidalijo fotosesija, įamžinusia kūdiko laukimo etapą:

Kūdikio besilaukianti Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė-Pitkauskienė (14 nuotr.)
+8
Žinią apie būsimą šeimos pagausėjimą Rūta Elžbieta paskelbė ir socialiniame tinkle.
 
„Laimė mėgsta tylą... Nors tiesą pasakius buvo tikrai labai nelengva tiek mėnesių neišrėkti ir nepranešti visam pasauliui apie mažą stebuklą! Kai tuo tarpu aplinkui vis gausėjo pilvukų armija, viešai besidalindama naujienomis, mes tyliai ir kantriai dviese pažindinomės, ir pratinomės vienas prie kito... 
 
O naujų potyrių buvo su kaupu... pamenu, kai pirmą kartą pasikukčiodama verkiau ir negalėjau sustoti žiūrėdama filmą „Ilgai ir laimingai: Pelenės istorija“, nors niekada nebuvau tokia perdėtai melodraminga... Niekada nepamiršiu to aplankiusio jausmo, kai pirmą kartą pamačiau tave per ekoskopo ekraną, kai pirmą kartą pajutau ir spyrį...
 
Net neabejoju, kad šiame naujame gyvenimo etape mūsų laukia dar daug naujų pirmų kartų, kuriuos nekantrauju patirti kartu!“, – feisbuke rašė Rūta Elžbieta.

◦ Laimė mėgsta tylą... nors tiesą pasakius buvo tikrai labai nelengva tiek mėnesių neišrėkti ir nepranešti...

Posted by Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė Pitkauskienė on 2020 m. rugsėjo 23 d., trečiadienis

Žmonės.lt primena, jog Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė ir teisininkas Mantas Pitkauskas po penkerių metų draugystės, amžinąjį „taip“ ištarė Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčioje, 2018-ųjų rugpjūtį. Rūta ir Mantas susipažino socialiniuose tinkluose, o Rūta atviravo, kad juos suvedė – likimas.

Nidą ceremonijai pora pasirinko ne veltui. Mantas Rūtai pasipiršo ant jūros kranto. Tiesa, piršlybos vyko ne Lietuvos pajūryje, o Kipre.

Nuotaka suknelę patikėjo dizainerei Viktorijai Jakučinskaitei. Tiesa, vakarinėje dalyje ji pasipuošė kita, kūrėjos Valerijos Molčanovos suknele: – „Dėl suknelės labai nesijaudinau, nes žinojau, jog mano viziją tikrove pavers savo srities žinovė – dizainerė Viktorija Jakučinskaitė. Kadangi vakarinė dalis ant jūros kranto, antroji suknelė daug lengvesnė. Plazdanti, šilkinė – dizainerės Valerijos Molčanovos („MOLČI“ mados namai)“, – prieš vestuves pasakojo nuotaka.

Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės ir Manto Pitkausko vestuvės (102 nuotr.)
+96
Skaitykite daugiau