Mis Lietuva Agnė Kavaliauskaitė ir „ŠarkA“ narys Tomas Legenzovas – pora jau 4 metus

Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Agnė Kavaliauskaitė ir Tomas Legenzovas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2014-09-21 23:24
AA

Konkurso „Mis Lietuva 2014“ karūna pasipuošusią klaipėdietę Agnę Kavaliauskaitę (21) sekmadienio vakarą Kėdainių arenoje vieni pirmųjų su pergale pasveikino tėvai Sigitas ir Birutė Kavaliauskai bei Agnės mylimasis, projekto „ŠarkA“ narys Tomas Legenzovas (26).

Dūzgių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Agnė ir Tomas – pora jau ketverius metus. Susipažino jie Klaipėdoje, užsukę pas tą patį šokių mokytoją Povilą Fokiną. Norėdami įgyti džiazo ir baleto persmelkto judesio žinių, jaunuoliai greitai vienas kitą pastebėjo.

„Pora tapome maždaug po mėnesio pažinties, bet pastebėjome vienas kitą išsyk“, – Žmonės.lt sakė T.Legenzovas.

A.Kavaliauskaitė šokti mėgo nuo vaikystės. Paauglystėje ji mokėsi ir sportinių šokių kolektyvo „Žuvėdra“ mokykloje. Tačiau kad nori studijuoti choreografiją, aiškiausiai suprato būtent P.Fokino šokio teatre.

Šokį myli ir T.Legenzovas. Vadybą Klaipėdoje baigęs vaikinas dabar gyvena Vilniuje ir šoka tiek A.Cholinos teatre, tiek Nacionaliniame operos ir baleto teatre.

„Mis Lietuva 2014“ dūzgės (35 nuotr.)
+29

„Matomės su Agne kiekvieną savaitgalį“, – sakė T.Legenzovas. „Vieną savaitgalį aš vykstu į sostinę, kita – jis į pajūrį. Kai myli, nori matyti, tuomet atstumas nėra kliūtis“, – patikino naujoji Mis Lietuva.

T.Legenzovas sakė nesibaiminąs, kad gražiausios lietuvės karūną užsidėjusi mylimoji pasikeis ar išduos santykius.

„Aš ja pasitikiu. Kaip ir ji manim. Juk leidžia koncertuoti su „ŠarkA“. Jokių pavydo scenų tarp mūsų nėra buvę“, – pasakojo vaikinas.

Dūzgių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Jam pritarė ir A.Kavaliauskaitė, neslėpdama, kad meilė poros santykius veda tik į priekį.
T.Legenzovas į klausimą apie piršlybas atsakė: „Nenorėkite, kad žurnalistams pasakyčiau pirmiems! Na, bet meilė mus veda vienu keliu...“.

Konkurse Agnės pergale džiaugęsi tėvai Sigitas ir Birutė Kavaliauskai tvirtino, kad šeima dukros norui dalyvauti konkurse tik pritarė. Agnė dar turi brolį. „Visi sakydavo, kad mūsų vaikai gražūs“, – sakė S.Kavaliauskas.

Dūzgių akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Didysis grožio konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalas (227 nuotr.)
+221