„Mis Visata 2013“ dalyvė Simona Burbaitė: „Donaldo Trumpo komplimentas man reiškia daugiau nei patekimas į pusfinalį“

Simona Burbaitė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Simona Burbaitė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-11-11 11:33
AA

Maskvoje vykusiame konkurso „Mis Visata 2013“ finale šeštadienio vakarą buvo karūnuota gražiausia mergina – Venesuelos atstovė Gabriela Isler. Lietuvė Simona Burbaitė (21) į pusfinalį nepateko, tačiau tikina, kad konkursas jai davė labai daug: nuoširdų artimųjų palaikymą, naujas svarbias pažintis ir net darbo pasiūlymų.

„Emocijos puikios! Nerealus jausmas būti scenoje su gražiausiomis pasaulio moterimis ir tokiais atlikėjais kaip Stevenas Tyleris, „Panic at the Disco“. Tuo labiau, kai žinai, kad beveik milijardas žmonių stebėjo šį konkursą visame pasaulyje!“ – portalui Žmonės.lt sakė Simona.

Milijardierius Donaldas Trumpas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

S.Burbaitė tikino dėjusi daug pastangų ir tikėjusis patekti į gražiausiųjų šešioliktuką, deja, sėkmė nenusišypsojo. Optimistiškai nusiteikusi Simona pasakojo dėl to tikrai nesielvartaujanti, nes padarė viską, ką galėjo.

„Dėl šešioliktuko nosies tikrai nenukabinau, buvo merginų, kurios į jį nepatekusios puolė į ašaras, praleido dėl to kitus pasirodymus. Aš reagavau labai ramiai, juk ne pasaulio pabaiga, svarbu, kad tikrai buvau pastebėta. Iškart po finalo Donaldas Trumpas pasveikino su puikiu pasirodymu, sakė, kad pasirodžiau labai gerai. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę su juo pabendrauti, jo komplimentas man reiškia daugiau nei patekimas į pusfinalį“, – pažintimi su milijardieriumi, šio konkurso organizatoriumi D.Trumpu džiaugėsi gražuolė.

Milijardierius Donaldas Trumpas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Palaikymo komanda – šeima ir mylimasis

Tokiuose konkursuose sėkmė Lietuvai šypsosi itin retai, o mūsų šalies atstoves komentatoriai išplaka piktais liežuviais – „ne ta važiavo, ne taip pasirodė, ne tokias sukneles nusivežė“... Tačiau Simona tikina, kad ji nesiruošia į piktas kalbas kreipti dėmesio ir džiaugiasi, kad artimiausi žmonės – šeima ir širdies draugas – ją visada palaiko.

Dabar beveik visose pasaulio šalyse pažįstu žmogų, kuriam galėčiau pasakyti: Labas!

„Dėl komentarų nesuku galvos, turiu svarbesnių reikalų. Šeima visada mane palaiko ir man to visiškai pakanka. Aš žinau, kad atstovavau Lietuvai geriausiai kaip tik galėjau, o jei lietuviai nemoka palaikyti saviškių tada, kai ne viskas pavyksta, labai gaila.“

Paklausta, kaip į sprendimą dalyvauti konkurse reagavo širdies draugas, ar nepavyduliauja dėl užklupusio dėmesio, Simona tikino, kad jis – labai supratingas, o jei ir turi kokių nors pavydžių minčių, jas laiko savyje: „Manau truputį pavydi, tik stengiasi to neparodyti ir netrikdyti manęs, juk aš nieko blogo nedarau, žinau ribas. Labai esu jam dėkinga už besąlygišką palaikymą ir už tai, kad nevaržo mano norų.“

Abejoja nugalėtojos grožio natūralumu

Milijardierius Donaldas Trumpas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

S.Burbaitė konkursą laimėjusiai gražuolei iš Venesuelos Gabrielai Isler teigė linkinti sėkmės ir tikinti – jeigu jai atiteko karūna, vadinasi, ji ir buvo gražiausia. Vis dėlto mergina prasitarė, kad jai į akis krito tai, kad Gabriela Isler atrodė pasidailinusi savo išvaizdą dirbtiniais būdais, o to, anot merginos, grožio konkursuose turėtų nebūti.

„Dėl nugalėtojos labai džiaugiuosi, tačiau mano favoritė buvo ispanė, nes ji – visiškai natūrali, ko nepasakyčiau apie Gabrielą. Manau galėtų būti taisyklė, draudžianti „Mis Visatos“ konkurse dalyvauti merginoms, kurios turėjo įvairių plastinių operacijų. Nepaisant to, tikrai už ją džiaugiuosi, tikiu likimu ir manau, kad jei taip nutiko, vadinasi, ji buvo verta karūnos. Visada būdavo pasitempusi, elegantiška, maloni. Kiek buvo nuoširdumo –  nežinau, bet linkiu jai didžiausios sėkmės.“

Maskvoje karūnuota „Mis Visata 2013“ – venesuelietė Gabriela Isler (12 nuotr.)
+6

Po konkurso – trys darbo pasiūlymai

Keletą savaičių „Facebook“ tinkle mergina dalijosi įspūdžiais iš Maskvos – nuotraukomis, komentarais, įamžindavo pasiruošimo akimirkas. Nemažai Simoną palaikančių žmonių negailėjo jai komplimentų ir linkėjo didžiausios sėkmės.

Po konkurso ji teigė jau sulaukusi trijų darbo pasiūlymų, kuriuos apgalvos nurimus emocijoms: „Gavau tris darbo pasiūlymus, tik, aišku, nepuolu niekam nieko prisižadėti, viską reikia gerai apgalvoti, nes dabar dar daug emocijų verda viduje.“

Mergina prasitarė, kad vieną pasiūlymą pateikė Maskvos modelių agentūra, kiti du pasiūlymai – tapti kosmetikos „Eveline“ ir vieno Lietuvos golfo klubo reklaminiu veidu.

Simona Burbaitė neslėpė besidžiaugianti pasiūlytomis galimybėmis, bet, anot jos, didžiausia vertybė buvo bendravimas ir sutikti žmonės: „Niekada nepamiršiu šios patirties – čia susipažinau su fantastiškais žmonėmis. Dabar beveik visose pasaulio šalyse pažįstu žmogų, kuriam galėčiau pasakyti: Labas!“

„Mis Visata 2013“ dalyvės varžėsi vakarinių suknelių rungtyje (92 nuotr.)
+86
„Mis Visata 2013“ dalyvės pasirodė vilkėdamos maudymosi kostiumėlius (87 nuotr.)
+81
Simona Burbaitė kartu su kitomis „Mis Visata 2013“ dalyvėmis demonstravo nacionalinius kostiumus (78 nuotr.)
+72