„Mis Visata 2013“ dalyvė Simona Burbaitė Maskvos naktiniame klube susipažino su Timati

Simona Burbaitė ir Timati  / Asmeninio albumo nuotr.
Simona Burbaitė ir Timati / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-11-02 18:33
AA

Jau už savaitės Maskvoje paaiškės, kuri gražuolė yra verta „Mis visata 2013“ titulo. Merginų dienotvarkė kasdien – labai įtempta: vyksta repeticijos, įvairūs renginiai, pasiruošimai, tačiau laiko linksmybėms gražuolės irgi randa. Lietuvos atstovė Simona Burbaitė (21) savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo nuotrauka, kurioje ji įamžinta su vienu žinomiausių Rusijos atlikėju Timati.

Kaip pasakojo S.Burbaitė, su Timati ji susitiko „Soho Rooms“ klube, kur gražuolės leido vakarą. „Tai yra vienas geriausių klubų Maskvoje. Su Timati daug nebendravome, tačiau persimėtėme pora žodžių, jis paklausė, kaip sekasi konkurse, ar patinka Maskva“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Simona. Klube Timati nekoncertavo, o lankėsi kaip garbės svečias kaip ir grožio konkurso dalyvės. Vakaro metu skambėjo atlikėjo Emin dainos, kurias jis atliko su Olivia Culpo.

Simonos Burbaitės įspūdžiai iš Maskvos (17 nuotr.)
+11

Mergina atviravo, kad yra jo muzikos gerbėja, todėl praėjusiais metais neatsispyrė pagundai ir dalyvavo Timati surengtame koncerte Kaune. „Yra dainų, kurios man patinka ir net keletą turiu savo „iPhone“. Niekada nemaniau, kad teks su juo susitikti ir dar pabendrauti“, – pasakojo S.Burbaitė.  

Paklausta, kaip sekasi ruoštis didžiajam finalui, Simona atviravo, kad tempas yra nežmoniškas: daug renginių ir repeticijų. „Ilgiuosi namų, bet jau liko nebe daug. O ir laikas čia greit bėga, stengiuos mėgautis kiekviena akimirka. Merginos yra labai draugiškos“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Lietuvos atstovė.

Simona Burbaitė (dešinėje) / Asmeninio albumo nuotr.
Simona Burbaitė kartu su kitomis „Mis Visata 2013“ dalyvėmis demonstravo nacionalinius kostiumus (78 nuotr.)
+72