„Mis Visatos“ konkursą laimėjo Venesuelos atstovė, lietuvė Simona Burbaitė nepateko į pusfinalį

„Mis Visata 2013“ Gabriela Isler / AFP/„Scanpix“ nuotr.
„Mis Visata 2013“ Gabriela Isler / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-11-09 20:01
AA

Šeštadienio vakarą Rusijos sostinėje Maskvoje Venesuelos atstovė Gabriela Isler buvo išrinkta gražiausia visatos mergina ir pelnė „Mis Visatos 2013“ titulą.

„Mis Visatos“ konkurse Lietuvai atstovavo Simona Burbaitė, kuri „Mis Lietuvos“ rinkimuose pelnė pirmosios vicemis titulą. Ji iš varžytuvių pasitraukė nepasiekusi pusfinalio.

25-erių venesuelietei Gabrielai Isler karūną uždėjo praėjusiais metais „Mis Visatos“ titulą iškovojusi amerikietė Olivia Culpo. Pirmąja vicemis ir gražiausia europiete tapo ispanė Patricia Rodriguez. Antrosios vicemis titulas atiteko Ekvadoro atstovei Constanzai Baez, trečiosios vicemis – Filipinų atstovei Ariellai Aridai, o ketvirtosios vicemis – gražiausiai Brazilijos merginai Jakelyne Oliveirai. 

Gabriela Isler – jau septintoji venesuelietė, pripažinta gražiausia visatos mergina.

Maskvoje karūnuota „Mis Visata 2013“ – venesuelietė Gabriela Isler (12 nuotr.)
+6

Geriausiųjų dešimtuke be penkių gražuolių, pelniusių titulus, buvo ir Didžiosios Britanijos, Indijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Ukrainos ir Dominikos Respublikos atstovės.

Į pusfinalį iš 86-ių merginų pateko 16 gražuolių: Kosta Rikos, Ukrainos, Kinijos, Ekvadoro, Didžiosios Britanijos, Indonezijos, Venesuelos, Dominikos Respublikos, Puerto Riko, Ispanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Nikaragvos, Šveicarijos, Indijos, Brazilijos ir Filipinų atstovės.

„Mis Visatos 2013“ rinkimus Maskvoje stebėjo pasaulinio ryškumo žvaigždės (10 nuotr.)
+4

Šiemet „Mis Visatos“ rinkimai buvo rengiami jau 62-ą kartą, konkurse varžėsi 86 merginos.

„Crocus City Hall“ arenoje vykusį renginį vedė amerikiečių televizijos žurnalistas Thomas Robertsas ir britų dainininkė Mel B.

Gražiausios visatos merginos į Maskvą susirinko dar spalio viduryje, jos intensyviai ruošėsi pasirodymui ir varžėsi įvairiose rungtyse. Portalui Žmonės.lt Simona Burbaitė pasakojo, kad geriausiai sutaria su Indonezijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Suomijos, Ispanijos ir Ekvadoro atstovėmis – keturios jų pateko į pusfinalį, o ispanė pelnė pirmosios vicemis titulą.

Simona Burbaitė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Mis Visata 2013“ dalyvės varžėsi vakarinių suknelių rungtyje (92 nuotr.)
+86
„Mis Visata 2013“ dalyvės pasirodė vilkėdamos maudymosi kostiumėlius (87 nuotr.)
+81
Simona Burbaitė kartu su kitomis „Mis Visata 2013“ dalyvėmis demonstravo nacionalinius kostiumus (78 nuotr.)
+72
Simona Burbaitė Maskvoje ruošiasi „Mis Visata 2013“ konkursui (11 nuotr.)
+5
Simona Burbaitė išlydėta į „Mis Visata 2013“ konkursą Maskvoje (15 nuotr.)
+9