„Misija: vestuvės“ dalyvė apie vyro smurtą: „Buvau sugniuždyta, bet manęs reikėjo dukrai“

Agnė / Tomasfoto.lt
Agnė / Tomasfoto.lt
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-23 13:36
AA

TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ eina į pabaigą – šeštadienį žiūrovai išvys paskutinę išlikimo kovą, kurioje dėl teisės patekti į finalą ir išvaizdos pokyčių varžysis paskutiniosios dvi projekto būsimos nuotakos. Viena jų – vyro smurtą patyrusi Agnė.

Agnė – gyvenimo išbandymus įveikusi moteris, kuri rado stiprybės nepalūžti net sunkiausiomis akimirkomis. Sukaupusi visas jėgas, pasiryžo palikti į alkoholizmo liūną įkliuvusį mylimąjį, kurio nepaveikė nei moters bandymai skatinti gydytis, nei meilė jų dukrai.

Būdama labai jauna Agnė įsimylėjo ir ištekėjo. Deja, gyvenimas santuokoje nebuvo rožėmis klotas. „Susilaukiau dukrytės ir grįžusi į namus pastebėjau, kad palaipsniui pradėjo dingti daiktai, pinigai, pradėjo dažniau dingti pats, prasidėjo alkoholis“, – apie patirtus sunkumus laidoje „Misija: vestuvės“ pasakos dalyvė.

Jauna moteris atskleis, kad šis gyvenimo etapas jai buvo ypač sunkus ir pilnas likimo siųstų iššūkių. Vis dėlto alkoholizmas pirmojoje santuokoje buvo ne vienintelė problema. „Galutinį tašką mūsų gyvenime padėjo jo smurtas prieš mane“, – pasakos Agnė. Vyro žingsnis privertė jauną moterį gerai pagalvoti apie gyvenimą su smurtaujančiu vyru – ji nusprendė skirtis.

Prabėgus keleriems metams giminaičių vestuvėse Agnę likimas suvedė su jos vaikystės meile – Skirmantu. Jiedu vienas kitam simpatizavo dar mokyklos suole, tačiau vaikiški jausmai į aistringą meilę išaugo tik po kiek daugiau nei dešimtmečio. Agnės išrinktasis vėl leido patikėti, kad yra ir gerų, mylinčių vyrų.

Agnė prieš pokyčius / Tomasfoto.lt

Agnė sako, kad projekte nusprendė dalyvauti ne tik dėl galimybės laimėti nuo A iki Z suorganizuotą vestuvių šventę, bet ir norėdama pasigražinti. „Tikriausiai kaip ir kiekviena norėčiau tiesiog pasigražinti, pasitobulinti – turiu didelių odos problemų, kurias slepiu po drabužiais... Aišku, laimėti irgi noriu. Turbūt kiekviena dalyvaujanti iš pradžių nesitikėjo, kad bus pakviesta, o kai pakviečia, kai dalyvauji, tada atsiranda ir noras laimėti.“

Penkios iš dvylikos realybės šou dalyvių jau gali džiaugtis išvaizdos pokyčiais. Dar viena laimingoji paaiškės jau rytoj.

Agnė / Tomasfoto.lt

Tiesa, išlikimo kovose triumfavusios dalyvės ne tik gavo išsvajotas grožio procedūras, bet jau kovo 3 dieną susikaus finale.