Mistinė istorija. Kodėl pildosi blogi palinkėjimai?

Nesusikalbėjimas / „Fotolia“ nuotr.
Nesusikalbėjimas / „Fotolia“ nuotr.
2017-12-14 15:00
AA

Daugelis susiduriame su keistais, nepaaiškinamais dalykais, kuriuos vadiname mistika. Pasak anapusinio pasaulio žinovų, tai, ko negalime pamatyti plika akimi, paaiškinti moksliškai ir pasitelkę logiką, irgi yra tikra. Jūsų neįtikėtinas, bet realias patirtis aptars ir į klausimus atsakys šios srities specialistai.

Kuo toliau, tuo man darosi baisiau, kad nešu žmonėms nelaimes. Pastebėjau, kad kai tik ant ko nors labai supykstu (tiksliau, kai mane išduoda, įskaudina) ir nesąmoningai, spontaniškai apimta pykčio pagalvoju kažką negero, palinkiu žmogui, viskas išsipildo. Pavyzdžiui, kartą mano viršininkė pasakė, kad neduos pelnytos ir žadėtos premijos už atliktą ir puikiai pavykusį projektą, už kurį firma uždirbo nemažai pinigų.

Pamenu, tą akimirką pagalvojau: „Kad tu atsidurtum mano vietoje ir suprastum, jog žmonės neturi už ką net duonos nusipirkti.“

Neva buvo daug išlaidų ir biudžete neliko pinigų. O man tuo metu verkiant reikėjo susimokėti didelę įmoką bankui už buto paskolą. Pasijutau apgauta, santaupų neturėjau, nes ką tik buvau baigusi mokslus, už kuriuos pačiai teko mokėti. Neturiu ir turtingų tėvelių, kurie galėtų finansiškai paremti. Pamenu, tą akimirką pagalvojau: „Kad tu atsidurtum mano vietoje ir suprastum, jog žmonės neturi už ką net duonos nusipirkti.“

Po mėnesio mano viršininkę įmonės akcininkai atleido už sukčiavimą ir iškėlė jai baudžiamąją bylą. Kaip vėliau sužinojau, ji tikrai liko plika basa, nes teismai truko ne vienerius metus ir jai buvo priteista sumokėti didelę sumą pinigų. Tuomet pamaniau, kad mano palinkėjimas čia niekuo dėtas. Tačiau du paskutiniai atvejai privertė ne juokais išsigąsti. Prieš pusmetį mane išdavė vaikinas, su kuriuo gyvenome ketverius metus. Kai sužinojau, kad jis permiegojo su mano drauge ir tarp jų įsiplieskė romanas, mane apėmė įtūžis. Tą akimirką aš palinkėjau, kad jis amžiams dingtų iš mano gyvenimo. Po trijų dienų jis užsimušė su motociklu. O draugė, kurį buvo įsimylėjusi mano sugyventinį, susirgo gilia depresija. Visai neseniai kaimynė mirė nuo infarkto. Ji nuolat priekaištaudavo, kad jai muzika per garsiai groja, kad neva mano šuo laiptinėje pridarė (nors niekada to nebuvo). Paskutinis lašas, perpildęs mano kantrybės taurę, buvo jos iškviesta policija už tai, kad devintą valandą įjungiau siurblį, nes norėjau susiurbti sudužusios vazos stiklus. Kai kaimynė ėmė burnoti, mintyse palinkėjau, kad jai sustotų širdis. O kitą rytą sužinojau, kad ją išvežė greitoji pagalba. Ištiko širdies smūgis.

Ėmiau bijoti pati savęs, nes mano blogi palinkėjimai pildosi. Ką patartumėte, kodėl taip vyksta? Ne kartą esu iš žmonių girdėjusi, kad mano žvilgsnis kiaurai veriantis. O gal specialistai nuramins, kad čia tik sutapimai ir aš neužsitrauksiu blogos karmos?..

Emilija

Parapsichologas Vladimiras Azanovas / Redakcijos archyvo nuotr.

Parapsichologas Vladimiras Azanovas (www.azanov.lt)

„Piktos mintys kuria blogą karmą“

Sakoma, yra žmonių, turinčių blogą akį. Ką tai reiškia? Tiesiog kai kurie žmonės skleidžia tam tikras vibracijas, kurios nesutampa su kitų, juos supančių žmonių. Blogą akį turinčiųjų energija stipresnė. Ji nėra gera. Jei pats esi blogas, siunti neigiamą energiją, pritrauksi tokius pačius žmones. Visatoje taip sutvarkyta, kad prasčiokas nepritrauks inteligento, tikintis žmogus nepritrauks ateisto, altruistas – egoisto. Taigi mus gyvenime supa ir lydi tokie žmonės, situacijos, kokių esame verti. Sakote, kad vaikinas išdavė, nuolat puldinėjo jus pikta kaimynė. Visi, kurie jums padarė kažką blogo, pasitaikė jūsų kelyje, buvo nubausti. Tokiu atveju patarčiau susimąstyti, kas ir kokia esate, ką darote gyvenime ne taip, ko turėtumėte pasimokyti, kad nepritrauktumėte neigiamų įvykių, konfliktinių situacijų, išdavysčių, nelaimių. Tikime tuo ar ne, bet mus veikia priežasties-pasekmės dėsnis. Ko nusipelnėme savo darbais tiek šiame, tiek praeitame gyvenime, tą likimas ir atsiųs. Taigi esame savo likimo kalviai, nes karmą kuria mūsų veiksmai, poelgiai, net mintys, ketinimai.

Rašote, kad pakenkiate kitiems nenorėdama ir tai jus gąsdina. Nesąmoningai pakenkti kitam neįmanoma.

Rašote, kad pakenkiate kitiems nenorėdama ir tai jus gąsdina. Nesąmoningai pakenkti kitam neįmanoma.

Jeigu pykstate, suformuluojate mintį, kad kažkas nutiktų bloga. Tai nėra nekalta ir atlikta netyčia. Vadinasi, jūs sąmoningai priverčiate smegenis dirbti kitu režimu. Mintimis siunčiate stiprią energiją, kuri „užprogramuoja“ kitus. Tai – tarsi informacinis virusas, kuris paveikia kito žmogaus biolauką. Deja, nėra atsitiktinumai ar sutapimai. Viskas sugrįš bumerangu jei ne jums pačiai, tai jūsų vaikams, nes jie „valo“ karminę tėvų istoriją. Tuomet neklauskite, kodėl jus Dievas baudžia, kodėl kažkas jums nutiko blogo.

Prašote patarimo, kaip jums elgtis? Patarčiau mokytis kontroliuoti savo mintis, emocijas, taip pat atleisti. Galime supykti, visi esame žmonės, bet juk ne visi puolame linkėti bloga, kenkti. Pamėginkite analizuoti, suprasti, kodėl kažkas su jumis negražiai pasielgė, pasakė ką nors blogo. Priežastis esate jūs pati. Stenkitės keistis pati. Labai veiksmingos jogos praktikos, meditacija. Taip pat būtina pradėti sportuoti, nes fizinis aktyvumas padeda protą tarsi „nuleisti“ į kojas, kad šiam nekiltų pagunda perduoti energinių virusų kitiems žmonėms. Patarčiau nueiti išpažinties.

Dėmesio! Savo istoriją ir klausimą rubrikai „Mistinės istorijos“ siųskite adresu [email protected].

TAIP PAT SKAITYKITE: Lektorius: „Nesu matęs depresija sergančių jogų...“