Mistinė istorija: „Savo namuose jaučiamės kaip svečiai“
Daugelis susiduriame su keistais, nepaaiškinamais dalykais, kuriuos vadiname mistika. Pasak anapusinio pasaulio žinovų, tai, ko negalime pamatyti plika akimi, paaiškinti moksliškai ir pasitelkę logiką, irgi yra tikra. Jūsų neįtikėtinas, bet realias patirtis aptars ir į klausimus atsakys šios srities specialistai.
Savo namuose jaučiamės kaip svečiai
Nors buvau visiška skeptikė, jūsų žurnale spausdinamos mistinės istorijos mane padrąsino pasidalyti savo istorija ir nerimu. Intuityviai jaučiu, kad be šios srities specialistų nesugebėsiu išspręsti kilusios problemos. Prieš pusmetį labai pigiai įsigijau apleistą, bendrabučio tipo, dviejų kambarių butą. Pirmąsyk užėjusi jo apžiūrėti jaučiausi nejaukiai, bet nekreipiau dėmesio.
Prieš pusmetį labai pigiai įsigijau apleistą, bendrabučio tipo, dviejų kambarių butą. Pirmąsyk užėjusi jo apžiūrėti jaučiausi nejaukiai, bet nekreipiau dėmesio.
Tiesiog nusisekė pigus sandoris. Esu našlė, auginu penkerių metukų sūnų. Tad finansinės galimybės apribojo mano pasirinkimą. Šis namas istorinis, nes statytas Smetonos laikais, dar prieškariu. Tik vėliau iš kaimynų sužinojau, kad ilgą laiką šis butas buvo nuomojamas. O jame paskutiniai gyventojai buvo narkomanai. Pamenu, pirmą vakarą sūnus pasakė: „Mamyte, man čia nepatinka.“ Aš taip pat su baime eidavau naktį į vonią ar tualetą, tarsi kas sektų man iš paskos. lyg kas stebėtų. Maniau, tereikia laiko, kad apsiprastume. Padarėme remontą, tačiau niekas nepasikeitė. Keista buto energija, kaustanti baimė, nejaukumas neišnyko, priešingai, smelkėsi kiaurai. Parėjusi namo jaučiu, kad kažkas tarsi smaugtų, ima rakinti gerklę, įsiskausta galva, atsikeliu neišsimiegojusi. Sūnus tapo irzlus, nervingas, bailus, naktimis net pradėjo šlapintis į lovą, ko anksčiau niekada nebūdavo. Sako, kad kartais girdi keistus garsus, kalbasi su nematomais „draugais“, kurie jam nelabai patinka. Maniau, kad jis išgyvena sunkų adaptacijos periodą, bet jau seniai tai turėjo praeiti, kaip sako psichologė.
Mes savo namuose jaučiamės kaip svečiai. Vieną vakarą pradėjo pats bėgti vanduo iš užsukto čiaupo. Kartais, būna, nerandu automobilio raktelių toje vietoje, kur iš vakaro pasidėjau. Lyg koks naminukas gyventų ir krėstų pokštus. Negaliu paneigti, kad dedasi keistų dalykų. Skaičiau, kad bute, name gali būti susikaupusi bloga energija. Prašau patarti, kaip ją išvalyti, ką daryti. Norime su sūnumi vakare ramiai užmigti, o rytą atsibusti geros nuotaikos.
Gabrielė
Šepetėlio blogai energijai išvalyti nepakanka
Rašote, kad jūsų naujajame bute anksčiau gyveno narkomanai. Įsivaizduokite, kas dedasi kasdien apsvaigusių žmonių galvose. Jų smegenys dirba kitaip – patiria įvairias haliucinacijas, regėjimus, nori pabėgti nuo juos žudančios realybės, jaučia skausmą, kenčia. Vadinasi, šiame bute susikaupė labai daug energinio purvo. Jei jie čia gyveno ilgiau kaip pusmetį ar metus, paprasto šepetėlio nepakaks, kad išvalytumėte susikaupusią blogą energiją. Remontas šiuo atveju pagerinti atmosferos taip pat negalėjo.
Jūsų vaiko baimės greičiausiai kyla dėl to, kad jis jaučia astralinių struktūrų – čia gyvenusių narkomanų – energines vibracijas. Vaikai tokiems dalykams labai imlūs, geba jausti, matyti tai, ko nemato suaugusieji – iki septynerių metų gali bendrauti su astralinio pasaulio gyventojais.
Rašote, kad jūsų naujajame bute anksčiau gyveno narkomanai. Įsivaizduokite, kas dedasi kasdien apsvaigusių žmonių galvose.
Paaiškinsiu paprasčiau – kiekvienas žmogus, kuris praleidžia kažkiek laiko name, bute, viešbučio kambaryje, palieka dalelę savo energijos. Turbūt pastebėjote, kad net jei grįžtame po ilgų, kelias savaites trukusių atostogų, iškart pajuntame savo namų energiją, jaukumą. Sakome: „Kaip gera sugrįžti namo.“ Arba, priešingai, atvykus į kitą šalį, apsistojus, tarkim, viešbutyje, reikia mažiausiai paros, kol prisijaukiname naują aplinką, priprantame prie erdvės ir apgobiame ją savo aura, energija. Kiekvienas čia anksčiau gyvenęs žmogus, kad ir trumpai, palieka savo energines vibracijas. Stipriausiai juntamos paliktos blogos vibracijos, jei tame kambaryje vyko konfliktų, gyveno nelaimingas, piktas žmogus ir pan.
Kaip išvalyti namus? Jeigu yra galimybė, abiejuose kambariuose, ne tik prieškambaryje, pakabinkite ar pastatykite kuo didesnius veidrodžius. O kiekvieno kambario kampe po trijų litrų stiklainį su vandeniu. Kai būnate namuose, kiekvienoje patalpoje kasdien uždekite po šventintą žvakę. Šį ritualą kartokite ne mažiau kaip mėnesį. Ugnis, liepsna, valo erdvę, o vanduo sugeria blogąją energiją.
Ar negatyvi informacija nyksta, galite patikrinti kasdien sausoje keptuvėje pakaitindama po kelias saujas rupios druskos. Stebėkite, kokia spalva ji nusidažo kepinant ant silpnos ugnies. Jei druskos kristalėliai ima iškart sproginėti ir tampa tamsiai rudi (purvini) ar juodi, vadinasi, namuose tvyro labai bloga energija ir valymo ritualą reikėtų tęsti. Jei jie pilkos spalvos, nėra jau taip blogai. Kai kepinant druska išliks beveik tokios pat spalvos (pilkšva, balsva ar šviesiai gelsva), ženklas, kad bloga energija sunaikinta. Druska turi savybę neutralizuoti neigiamą informaciją.
Jei namuose yra likę buvusių šeimininkų daiktų (sofa, čiužinys, vaikiška lovytė ir pan.), kuo greičiau jų atsikratykite. Minkštuosiuose balduose linkusi kauptis negatyvi energija. Po ritualo reikėtų atnešti į namus katiną (gali būti draugų, kaimynės). Jį pamaitinkite, paleiskite ir stebėkite. Katės yra puikus indikatorius. Jei būdamas sotus vis tiek neramus, bėga prie durų, nori ištrūkti, energija bloga, išvalyta ne iki galo. Na, o jei pavaikštinėjęs susirango kambaryje pamiegoti, viskas gerai. O po visų apeigų dar galite paprašyti, kad namus pašventintų kunigas. Nereikia jam pasakoti smulkių detalių, dėl ko prašote. Juolab kad prieš didžiąsias šventes įprasta šventinti namus.
Užsiminėte ir apie naminuką. Deja, šios energinės struktūros išties egzistuoja ir gali krėsti pokštus, bet pavojaus nekelia. Naminukai saugo namus. Patarčiau su juo susidraugauti ir įgyti jo palankumą – pavaišinti jį sausainiais bei šaukšteliu medaus. Lėkštutę pastatykite ant šaldytuvo, sakydama, kad norite susidraugauti, kad jis saugotų namus ir jus. Vaišes keiskite kas savaitę. Pamatysite, kad ilgainiui daiktai daugiau nebedings ir liks savo vietose.
TAIP PAT SKAITYKITE: Vladimiras Azanovas: „Vardas svarbiau nei pavardė“