Modelio darbą tik pomėgiu pavertusią Rūtą Kvedaravičiūtę iš namų išviliojo Antonio Banderaso pasiūlymas

Modelis Rūta Kvedaravičiūtė ir aktorius Antonio Banderas / Asmeninio albumo nuotr.
Modelis Rūta Kvedaravičiūtė ir aktorius Antonio Banderas / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-06-20 08:30
AA

Modelis Rūta Kvedaravičiūtė (33) gerą dešimtmetį skraidė po visą pasaulį ir bendravo su daugybe įvairiausių žmonių – garsių taip pat. Tad sutikus garsų aktorių Antonio Banderasą jai kvapo neužgniaužė.

„Bet buvo malonu“, – šyptelėjo Rūta, kurios atvaizdai puikavosi tarptautiniuose „Harper’s Bazar”, „Cosmopolitan”, „Marie Claire”, „Elle“ žurnaluose.

Neseniai Kopenhagoje lietuvių modelis kartu su Antonio Banderasu filmavosi „Seduction“ kvepalų reklamoje. Rūta kol kas tiksliai dar nežino siužeto, bet kur Antonio Banderasas – ten nuotykiai: vyras bėgo iš prabangaus viešbučio, Kopenhagos kanalais gražuolę vijosi vandens slidėmis, yrėsi stovėdamas ant stalo, šoko iš lėktuvo. Rezultatas bus matyti vos vėliau.

Modelis Rūta Kvedaravičiūtė ir aktorius Antonio Banderas / Asmeninio albumo nuotr.

„Man patinka dirbti su profesionalais. Nors aplink Antonio – šlovės aureolė, tačiau jis labai paprastas, draugiškas ir gerą humoro jausmą turintis žmogus, – įspūdžiais dalijosi Rūta. – Jis nustebino savo sportiniais sugebėjimais – visus sudėtingus triukus atliko pats, be dublerio!“

Antonio Banderaso viešnagė dėl darbo Kopenhagoje sukėlė susidomėjimą:

http://www.bt.dk/danmark/se-videoen-hvad-laver-antonio-banderas-i-koebenhavn

Rūta Kvedaravičiūtė nesureikšmina bendro darbo su garsenybe, nes visuomet išsiskyrė kuklumu. Intensyviai dirbti ji nustojo būdama 25 metų. O kai gimė antroji duktė, iš viso nusprendė, kad „modeliavimas“ tegul lieka pomėgiu. Dabar ji per mėnesį keliauja porą kartų kur nors fotografuotis ar filmuotis, o būna ir kelių mėnesių pertraukos.

„Atidžiai renkuosi užsakymus – dirbu su senais draugais, klientais, su kuriais sieja šilti santykiai. Visuomet demonstruoju lietuvių kūrėjo Juozo Statkevičiaus kolekcijos modelius. Sutinku dirbti ir tuomet, jei projektas įdomus, kaip šiuo atveju – su aktoriumi Antonio Banderasu“, – kalbėjo Rūta.

Ji gyvena Vilniuje, yra sukūrusi šeimą, intensyviai dirba savo šeimos versle, kuris nesusijęs nei su mados, nei su grožio pasauliu.

Rūta su vyru augina 13 metų dukrą Simoną ir 9-erių Rachel.

„Džiaugiuosi jomis, kad yra atsakingos ir geros mokinės. Dukros moka daug kalbų, mėgsta sportą ir keliones, – džiaugėsi mama. – Pradėjau svarstyti, kad visai norėčiau, jog dukros įbristų į modelių pasaulį, nes šis darbas turi daug privalumų, tokios patirties nepasisemsi jokioje mokykloje ar universitete“.

Modelio darbas kupinas pavojų? Kaip Rūtai pavyko tvirtai stovėti ant žemės, susikurti pagrindą, kuris leidžia būti stipriai, finansiškai nepriklausomai?

„Šiek tiek perdėti tie pavojai modelio darbe. Jei esi gerose rankose – kaip ir sportininkas pas gerą trenerį, nukrypti nuo teisingo kelio nelabai įmanoma. Man pasisekė – priklausiau geroms agentūroms, viena jų – Rūtos Bartašiūtės „Model Management“. Tad kaip tik džiaugiuosi gavusi tokios patirties, kurios nėra jokioje mokykloje ar universitete. Tarp kitko, įgyti aukštojo mokslo diplomą taip pat spėjau – baigiau ekonomikos studijas“, – kalbėjo Rūta.

Modelis Rūta Kvedaravičiūtė - įamžinta įvairių kompanijų fotosesijose (14 nuotr.)
+8