Modelis Hanne Gaby Odiele prisipažino, kad yra interseksualė: gimė turėdama abiejų lyčių bruožus

Hanne Gaby Odiele / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Mados pasaulyje puikiai žinoma ir dizainerių graibstoma belgė Hanne Gaby Odiele (28 m.) prabilo apie ilgą laiką slėptą faktą – ji yra interseksualė. Tai reiškia, kad manekenė gimė turėdama abiejų lyčių bruožus, rašo „People“.

Hanne Gaby Odiele naujame interviu prisipažino, kad yra interseksuali – ji gimė būdama mergaite, tačiau neturėjo gimdos ir kiaušidžių. Užtat ji turėjo sėklides, kurias medikai mergaitei pašalino kai jai buvo 10 metų.

„Šiuo metu mano gyvenime labai svarbu sulaužyti tą tabu, – „USA Today“ sakė manekenė . – Šiuo metu, šią dieną ir šiais laikais, turėtų būti absoliučiai normalu apie tai kalbėti.“

Hanne Gaby Odiele / Vida Press nuotr.

Iš Belgijos kilusi manekenė viliasi, kad papasakojusi savo istoriją padės 1,7 proc. žmonių, kurie kaip ir ji gimsta būdami dvilyčiai. Ji taip pat tikisi, kad sumažės operacijų, pašalinančių pilnai neišsivysčius reprodukcinius organus, mat dažniausiai jos atliekamos kai vaikai būna dar maži ir patys negali priimti sprendimo operuotis ar ne.

Hanne Gaby Odiele / Vida Press nuotr.

„Didžiuojuosi būdama interseksualė, bet pykstu dėl to, kad tokios operacijos vis dar daromos“, – sakė mergina, kuri praėjusią vasarą ištekėjo už modelio Johno Swiateko.

Manekenė taip pat priduria, kad kai ji buvo maža, gydytojai jos tėvus informavo, esą operacija būtina, nes kitaip „nuo to gali atsirasti vėžys ir aš galiu neišsivystyti į normalią mergaitę“. Hanne Gaby Odiele buvo per maža, kad suprastų, kas vyksta, tačiau sako būtų norėjusi turėti galimybę tarti savo žodį.

„Žinojau, kad po operacijos negalėsiu (pati) susilaukti vaikų, neturėjau mėnesinių. Žinojau, kad kažkas su manimi yra negerai, – sakė ji. – Nieko čia tokio būti interseksualu. Jei jie būtų buvę tiesūs nuo pat pradžių... Tai, ką jie man padarė, mat tapo trauma.“

Sulaukusi 18-os metų mergina jau savo noru pasidarė rekonstrukcinę makšties operaciją.

Hanne Gaby Odiele nesibaimina, kad jos atvirumas galėtų pakenkti modelio karjerai: „Jie matys mane tokią pačią kaip ir anksčiau, niekas neturėtų pasikeisti“. Viena populiariausių Belgijos manekenių ant podiumo yra demonstravusi daugumos garsiausių mados namų kolekcijas, pradedant nuo „Chanel“ ir baigiant „Versace“ ir „Alexander McQueen“.

Hanne Gaby Odiele / Vida Press nuotr.
Belgijos modelis Hanne Gaby Odiele – hermafroditė (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau