Maudymosi kostiumų kolekciją sukūrusi Heidi Klum daro tai, kas vis dar stebina visuomenę

Heidi Klum išleido naują maudymosi kosrtiumėlių kolekciją "Swim Resort"  / Swim Resort nuotr.
Heidi Klum išleido naują maudymosi kosrtiumėlių kolekciją "Swim Resort" / Swim Resort nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-10-14 17:27
AA

Vokiečių kilmės modelis Heidi Klum (44), regis, daro viską, kad visuomenė nustotų stebėtis ir vadovautis kai kuriais stereotipais.

Moteris, jau gerai įžengusi į penktą dešimtį, išgyvenusi ne vienus sudėtingus santykius su vyrais, keturių vaikų mama...Vadovaujantis stereotipais, tai ne ta moteris, kuri galėtų švytėti džiaugsmu, demonstruoti nuogą kūną ir gerti gyvenimą dideliais gurkšniais. Visiškai priešingai, Heidi įkvepia kitas moteris – ji socialiniuose tinkluose dažnai dalijasi nuotraukomis ir vaizdais, kuriuose atrodo lyg nerūpestinga mergiotė.

Negana to, Heidi Klum yra vienas geidžiamiausių modelių pasaulyje. Negana to, be skrupulų demonstruoja savo nuogą kūną. Naujausioje fotosesijoje Heidi Klum demonstruoja maudymosi kostiumėlius. Tai jos pačios kurta nauja kolekcija „Heidi Klum Swim Resort 2017“.

Moteris pati tapo kolekcijos veidu, tiksliau – kūnu. Kalifornijoje ją įamžino bičiulis fotografas Francesco Carrozzini.

„Kaip šios kolekcijos dizainerė ir kūrybos direktorė stengiausi sukurti funkcionalius, linksmus ir tuo pačiu patogius maudymosi kostiumėlius“, – sakė Heidi Klum.

Ji ne pirmą kartą imasi kūrybos – rugpjūčio mėnesį modelis išleido apatinių drabužių kolekciją. Tarp kitko – labai maloniai nuteikiančių kainų.

Heidi Klum išleido naują maudymosi kosrtiumėlių kolekciją "Swim Resort" (8 nuotr.)
+2
Originaliausi supermodelio Heidi Klum Helovino kostiumai (28 nuotr.)
+22