Modelis Irina Shayk apkaltinta Putino režimo palaikymu: mišrainės nuotrauka ir įrašas sukėlė pyktį

Irina Shayk/PICTUREPARK nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Rusijos supermodelis Irina Shayk sulaukė kritikos lavinos – manekenė apkaltinta palaikanti brutalią Vladimiro Putino invaziją į Ukrainą.

Kaip rašo Nypost.com, I.Shayk tokių kaltinimų sulaukė trečiadienį, paviešinusi, rodos, nekaltą nuotrauką. Tiesa, kai kurie pastebėjo, kad kadre moteris panaudojo simbolį „Z“, matomą ant Rusijos tankų ir karinių mašinų.

36 metų I.Shayk, kuri iki 2019-ųjų palaikė ilgalaikius santykius su „Grammy“ laureatu aktoriumi Bradley Cooperiu, trečiadienį paskelbė rusiškos „Olivjė“ mišrainės nuotrauką. Kadrą palydėjo įrašas: „Russianzz on [Wednesday]“ (liet. rusai trečiadienį), – rašė ji.

Irinos Shayk publikuota nuotrauka / „Instagram“ nuotr.

Tai, kad žodį „russians“ I.Shayk parašė neįprastai, naudodama „z“ raidę, sukėlė pykčio bangą. Dažnas modelio sekėjas čia įžvelgė palaikymą Rusijai, užpuolusiai Ukrainą ir kaltino I.Shayk fašistų rėmimu.

„Irina Shayk – pasaulinio garso modelis iš Rusijos, pastaruoju metu dirbusi su Beyonce, Jeanu Paulu Gaultieru, „Burberry“ ir kitais – „Instagram“ paskelbė keistą įrašą su žodžiu „Russianzz“. Labai tikiuosi, kad minėti prekių ženklai persigalvos dėl bendradarbiavimo su ja“, –tviteryje rašė Kyjive gyvenanti žurnalistė Marija Romanenko.

Tokia reakcija į I.Shayk įrašą kilo nepaisant to, kad dar vasario mėnesį modelis socialiniuose tinkluose išpublikavo karą smerkiantį įrašą: „Karui – ne“. Tąkart manekenė pažadėjo aukoti Raudonojo Kryžiaus organizacijai Ukrainoje.

Skaitykite daugiau