Modelis Justė Gimžauskaitė neįsivaizduoja rudens sezono be langelių: „Reikia tik fantazijos!“

Justė Gimžauskaitė
Justė Gimžauskaitė
Šaltinis: Žmonės
2018-09-27 17:31
AA

Modelių agentūros „Image Group“ modelis Justė Gimžauskaitė (18), apžiūrinėdama rudens kolekcijos derinius „Bershka“ parduotuvėje, sako neįsivaizduojanti šaltojo sezono be įvairių languotų raštų. „Sijonai, kombinezonai, kelnės, švarkai... Languotais audiniais galite susikurti kūrybingą ir podiumų tendencijas atspindinti stilių, tereikia šiek tiek kūrybiško požiūrio“, – įsitikinusi vilnietė.

Lietuvoje ir Milane su įvairiais dizaineriais dirbanti Justė sako išmokusi atsirinkti patinkančias ir jos figūrai tinkančias tendencijas. Ji rekomenduoja eksperimentuoti, bet galiausiai atsirinkti tai, kas atrodo artima.

„Laisvalaikiu, kuomet leidžiu laiką su draugais, piešiu ar skaitau knygas, nemėgstu aptemptų, spaudžiančių drabužių. Mano kūrybai reikalingi lengvi, švelnūs, oversize drabužių modeliai. Dėl to plačios kelnės ir dideli paltai rudenį tampa kasdieniais mano palydovais“, – pasakoja mergina.

Justė Gimžauskaitė

Kai baigus mokyklą nebereikia nešiotis knygų ir gali visas jėgas atiduoti svajonės įgyvendinimui, greitą gyvenimo tempą mėgstanti mergina sako nesiskirianti su vasaros ir rudens must-have vadinamomis rankinėmis ant juosmens: „Ji jau spėjo tapti mano kūno dalimi, juk taip patogu, kai rankos lieka laisvos, o pečių neslegia sunki rankinė. Tuomet gali užsiimti aktyvia veikla, kad ir važiuoti dviračiu ar paspirtuku. Prie šio stiliaus rankinių puikiai dera ir kita tendencija – grūbaus pado žemakulniai.“

Justė Gimžauskaitė

Tiesa, šias rankines Justė derina ir prie suknelės bei aukštakulnių, jeigu vakare eina į draugės gimtadienį ar pasimatymą.

„Jeigu reikia su savimi turėti tik telefoną ir keletą grynųjų, kam nešiotis visą rankinę? Šokių aikštelėje juk nėra kur jos palikti, o aš su šia problema jau nebesusiduriu“, – juokiasi sėkmingą karjerą modelių pasaulyje pradėjusi mergina.

Justė savo rudens/žiemos kolekcijos derinius išsirinko parduotuvėje „Bershka“, PC „Ozas“ Vilniuje (Ozo g. 18). Būtent čia jau rugsėjo 29 d. rinksis modelių pasaulyje jėgas išbandyti svajojančios merginos. Prisijunk ir tu!

IMAGE GROUP modelių atranka

Svajoji apie modelio darbą?

Speciali IMAGE GROUP ir ŽMONIŲ modelių atranka prasidėjo jau rugsėjo 11 d., o nuo rugsėjo 18 d. iš Vilniaus į Lietuvos miestus ir miestelius išriedėjo tiesioginių atrankų karavanas. Net dvidešimt miestų aplankysiantys modelių agentūros IMAGE GROUP profesionalai galimybę suteiks kiekvienai merginai: skirs konsultaciją, pasidalys patarimais ir išduos triukius, kaip sužavėti mados pasaulio ryklius.

Konkurso rubrikoje „Tapk modeliu“ visą mėnesį portalo skaitytojai gali rasti modelių išpažintis, mitus griaunančius profesionalų patarimus ir kvietimą dalyvauti konkurse, kurio pagrindinis prizas – žurnalo LAIMĖ mados fotosesija ir bendradarbiavimo sutartis su pripažinta modelių agentūra, atversiančia duris į galimybių kupiną modelių pasaulį.

„Kiekvieną rudenį pasitinkame keliaudami po įvairius Lietuvos miestus, ieškodami juose mados pasaulio vilčių. Džiaugiamės galėdami atverti karjeros galimybes jauniesiems talentams ir visokeriopai juos palaikyti nežinios kupinoje pradžioje, kuri ne visada būna tokia lengva. Kviečiu merginas ir vaikinus nugalėti savo vidinius barjerus ir išdrįsti ateiti į susitikimus ar parašyti mums laišką net tuo atveju, jeigu niekada savęs neįsivaizdavote modelio amplua. Kas žino, galbūt komisija jumyse įžvelgs užslėptą talentą?“, – šypsosi žymus modelis, modelių agentūros IMAGE GROUP bendrasavininkė Meda Jonaitytė.

Jeigu neturėsite galimybės fiziškai atvykti į atrankas – ne bėda. Pildykite anketą, kurią rasite ČIA, ir laukite savo laimės valandos! Tuomet modelių agentūros atstovai su jumis susisieks asmeniškai. Žinoma, visada geriau susitikti akis į akį, tad tikrinkite datas ir pasinaudokite savo galimybę užkariauti mados Olimpą.

Tiesa, laimėtojas bus tikrai ne vienas! Spalio 4 d. komisija paskelbs finalininkų dešimtuką, kurių likimą atiduosime į skaitytojų rankas. Trims daugiausia balsų surinkusiems jauniesiems modeliams atiteks vertingi SVR kosmetikos linijos rinkiniai ir BERSHKA prizai. SVR kosmetiką turėsite progos išbandyti ir atėję į kastingą savo mieste!

Reikalavimai merginoms: amžius 12-22 m., ūgis: nuo 172 cm.

Reikalavimai vaikinams: amžius 16 +, ūgis: 184 – 190 cm.

Atvyk į susitikimą Tavo mieste:

Rugsėjo 18 d.

15.30 Plungė, Kultūros centras (Senamiesčio a. 3)

16.15 Telšiai, Žemaitės dramos teatras (Respublikos g. 18)

Rugsėjo 19 d.

15.30 Rokiškis, Kultūros centras (Respublikos g. 96)

16.30 Kupiškis, Kultūros centras (Gedimino g. 40)

17.30 Utena, Kultūros centras (Aušros g. 49)

Rugsėjo 20 d.

15.30 Biržai, Kultūros centras (J. Basanavičiaus g. 4)

17.00 Panevėžys, Kultūros centras, Bendruomenių rūmai (Kranto g. 28)

Rugsėjo 21 d.

17.00 Kaunas, PC „Akropolis“, parduotuvė „Bershka“ (Karaliaus Mindaugo g. 49)

Rugsėjo 25 d.

15.30 Tauragė, Kultūros centras (Dariaus ir Girėno g. 3)

16.30 Jurbarkas, Kultūros centras (Dariaus ir Girėno g. 94)

Rugsėjo 27 d.

15.30 Joniškis, Kultūros centras (Žemaičių g. 14)

16.30 Šiauliai, Caffeine (Vilniaus g. 136)

Rugsėjo 28 d.

15.30 Šilutė, Kultūros centras (Lietuvininkų g. 6)

17.00 Klaipėda, PC „Akropolis“, parduotuvė „Bershka“ (Taikos prospektas 61)

Rugsėjo 29 d.

14.00 Vilnius, PC „Ozas“, parduotuvė „Bershka“ (Ozo g. 18)

Spalio 2 d.

15.30 Marijampolė, „Coffee Hill“ (J. Basanavičiaus a. 10)

17.00 Alytus, Alytaus jaunimo centras (Tvirtovės g. 3)

Spalio 3 d.

15.30 Kėdainiai, Kultūros centras (J. Basanavičiaus g. 24)

16.30 Jonava, Kultūros centras (Žeimių g. 15)

17.15 Ukmergė, Kultūros centras (Kauno g. 8)

Spalio 4 d.

16.00-17.00 Vilnius, Modelių agentūra (Švitrigailos g. 11C)