Modelis S.Starkutė nebijo sunkmečio: „Susitaupiau. Galiu ramiai gyventi iki pensijos“

Simona Starkutė / Organizatorių nuotr.
Simona Starkutė / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-10-03 14:04
AA

„Ką prognozuoja ekonomistai yra viena. Ne visos prognozės, kaip ir astrologinės, išsipildo... Aš esu žmogus, kuris gyvena čia ir dabar, šią dieną ir šią akimirką“, – jau gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakojo aktorius Gytis Ivanauskas.

Prasidėjus kalendoriniam rudeniui žurnalas „L‘Officiel Lithuania“ tradiciškai surengė vakarėlį, šį kartą garsenybes sukvietęs į Vilniaus Filharmoniją, kur buvo pristatyti ne tik du naujausi žurnalo numeriai skirti vyrams, bei moterims, bet ir romantiška bei prabangi dizainerio Egidijaus Rainio kolekcija.

Žinomi verslininkai, atlikėjai, visuomenės veikėjai, aktoriai, ir televizijos žvaigždės į pristatymą rinkosi elegantiškai pasipuošę ir geros nuotaikos... Stebint susirinkusiuosius, atrodė, kad sunkmečiu, apie kurį pastaraisiais mėnesiais įspėja ekonomistai, nė nekvepia... Tačiau pasikalbėjus atviriau, atsiskleidė labai įvairios patirtys.

Aktorius Gytis Ivanauskas, labiausiai išgarsėjęs po to, kai „Eurovizijos“ dainų konkursui sukūrė ekscentrišką personažą Lolitą Zero, puikiai žino, ką reiškia sunkmetis. Apie tai jis pasakojo dar prieš metus, kai, prasidėjus karantinui, liko be darbo, o vieninteliu pajamų šaltiniu tapo dalyvavimas televizijos projekte „Muzikinė kaukė“. Tačiau nepaisant buvusių patirčių, Gytis prisipažino gyvenantis šia diena.

Gytis Ivanauskas / Kęstučio Meliausko nuotr.

Tuo metu 36-erių modelis Simona Starkutė teigia priešingai – ji labai taupi, skaičiuoja visada ir moka elgtis su pinigais, todėl sunkmetis jai nebaisus.

„Esu sutaupiusi iš anksčiau. Apie blogas dienas galvoju jau nuo tada, kai man buvo 20-imt metų. Nuo tada vis atidėdavau, tad galiu dabar ramiai iki pensijos gyventi“, – pasakojo garsus modelis. Pasak Simonos, ji nesupranta žmonių, kurie visus pinigus išleidžia ir neturi jokių santaupų.

Simona Starkutė / Asmeninio archyvo nuotr.

Kas iš garsių pramogų pasaulio žmonių prisipažino jau galvojęs apie verslo uždarymą? Kodėl ilgametis garsenybių fotografas ėmėsi elektriko specialybės? Ir kam garsiems žmonėms negaila pinigų net tuomet, kai jų labai trūksta? Pirmadienio vakarą, 20 val., laidoje „Nuo... Iki...“ per LNK.

Simonos Starkutės gyvenimo ir fotosesijų akimirkos (32 nuotr.)
+26