Modelis Solveiga Mykolaitytė dievina seksualius bikinius: „Kompleksų dėl to tikrai neturiu“

Solveiga Mykolaitytė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Modelis Solveiga Mykolaitytė (29) bikinių turi keletą dešimčių, tačiau teigia, kad spintoje jų vis daugėja ir daugėja… Rubrikoje „Žvaigždės bikinis“ paprašyta apibūdinti savo maudymosi kostiumėlį, modelis juokiasi: „Solveigos bikinis tai – visada šlapias bikinis, nes mėgstu plaukioti, nuolatos lįsti į vandenį ir turkštis kaip varlė.“

Solveiga Mykolaitytė / Asmeninio albumo nuotr.

„Bikiniai – viena iš mano silpnybių. Nemažai jų gaunu po fotosesijų – antai viena italų dizainerė padovanojo net šešis! Jų taip pat gaunu dovanų iš draugių. Niekada neskaičiavau, kiek jų turiu, tačiau, įtariu, daugiau negu 30“, – šypsosi Žmonės.lt kalbinta S.Mykolaitytė.

Mergina pasakojo, kad dauguma maudymosi kostiumėlių įsigyja užsienyje. „Mėgstu bikinius pirkti egzotiškuose kraštuose – ypač gražūs būna pietų Amerikoje, Azijoje, Majamyje, Los Andžele. Į namus parsivežu nemažą kolekciją įdomių bikinių. Kadangi daug keliauju, juos tenka derinti pagal buvimo vietą ar netgi progą. Tarkime, jeigu tai vakarėlis prie baseino šiltuose kraštuose, tada vilkiu prabangų, puoštą svarovskiais bikinį, o jeigu viskas vyksta vakare, tada renkuosi įdomų vientisą maudymosi kostiumėlį. Vandens sportui – patogų bikinį, deginimuisi – dviejų dalių...“ – vardijo pašnekovė.

Modelis Solveiga Mykolaitytė su bikiniu (31 nuotr.)
+25
Solveiga Mykolaitytė / Asmeninio albumo nuotr.

Moteriškos gudrybės

Modelis pasakojo, kad bikinius renkasi pagal aplinkybes, tačiau nevengia ir atvirų, turinčių kelnaites su juostele. O ko čia bijoti, kai turi tokias kūno linijas?

„Vasarą mėgstu spalvas, prie bikinio derinu įvairiausias tunikas ir skrybėles. Mėgstu įvairius modelius – kartais renkuosi push up, kad pakiltų krūtinė, o kai noriu laisvumo – lengvai rišamus, nevaržančius. Būna, jog renkuosi pagal nuotaiką – suderinu skirtingą viršutinę ir apatinę dalis. Taip pat mėgstu braziliško kirpimo bikinio kelnaites, kartais apsivelku ir kelnaites su juostele – kompleksų dėl to tikrai neturiu – svarbu, kad tam būtų tinkama aplinka“, – koketiškai mirkteli.

Solveiga Mykolaitytė / Asmeninio albumo nuotr.

Solveiga atviravo, kad jai, kaip ir bene daugeliui moterų, pamačius svajonių bikinį trumpam aptemsta sveikas protas – norisi jį pirkti net jeigu tenka plačiai atverti piniginę. Vis dėlto, pašnekovė teigė, jog ribas jaučia, todėl itin didelės sumos už šį darbužį neskirtų.

„Būna tokių silpnybės akimirkų, kai bikinis labai labai patinka ir staiga ima net kaina nerūpėti. Vis dėlto tūkstančių nemokėčiau – manau, tai nesąmonė, juolab, kad prie daiktų neprisirišu, greitai užsimanau naujo“, – patikina.

Solveiga Mykolaitytė / Asmeninio albumo nuotr.

Ar bikinis – svarbi moters garderobo detalė? „Manau, jog tai priklauso nuo moters poreikių, jos gyvenimo būdo, laisvalaikio. Svarbiausia, jog moterys pasirinktų kūno sudėjimui, odai, plaukų spalvai tinkantį bikinį. Labai svarbu atitaikyti dydį ir tada tikrai visos atrodysite puikiai – juk, žinant kelias stiliaus taisykles, galima puikiai paslėpti tam tikrus trūkumus ir pabrėžti tik privalumus. Ir pirmyn į pliažą!“ – juokiasi S.Mykolaitytė.

Daugiau žinomų moterų su bikiniais – rubrikoje „Žvaigždės bikinis“.

Rubrikoje „Žvaigždės bikinis“ – karštos žinomų moterų nuotraukos su bikiniais (72 nuotr.)
+66
Skaitykite daugiau