Modelių agentūros vadovė Marija Bukauskaitė Londono mados savaitėje susitiko su Naomi Campbell

Naomi Campbell ir Marija Bukauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Londono mados savaitėje pristatytos 2015 rudens / žiemos kolekcijos. Didžiosios Britanijos sostinės gyventojams, įpratusiems prie lietingo ir darganoto oro tai tikra atgaiva – tamsiojo sezono drabužiuose vyrauja gyvos, ryškios spalvos, dirbtinio kailio elementai bei didžiuliai grafiniai atspaudai – visa tai rudenį keliaus į šios madų sostinės gatves.

Mados savaitės renginiuose apsilankiusi lietuvė Marija Bukauskaitė – modelis, aktorė bei modelių agentūros „Lama Model Management“ vadovė, neslėpė susižavėjimo ten vykusiais renginiais bei sutiktais žmonėmis. Iš visų mados savaičių, būtent Londonas labiausiai orientuotas į gatvės madą – čia atsiskleidžia talentingi jaunieji dizaineriai, įprastiniai Milano ar Paryžiaus podiumų valdovai užklysta rečiau, tačiau akį traukiančių renginių tikrai netrūksta – įspūdinga kolekcija kasmet nustebina „Burberry“ mados namai, apsilanko daugybė mados pasaulio įžymybių.

Marija Bukauskaitė / „Brazzi Photostudio“ nuotr. (Roberto Kalinkino drabužiai)

Lietuvė itin džiaugiasi turėjusi galimybę asmeniškai susipažinti su britų supermodeliu ir aktore Naomi Campbell. Moterys susitiko Naomi Campbell organizuotame labdaros renginyje „Fashion for Relief“, skirtame paremti Ebolos viruso aukoms visame pasaulyje. Renginio podiumu žengė tokios įžymybės kaip Micko Jaggerio dukra Georgia May Jagger, dizainerė Vivenne Westwood ir net ir Jorko hercogienė Sarah Ferguson. Po įspūdingo madų šou vyko aukcionas, kurio metu buvo parduodami meno kūriniai bei garsių dizainerių suknelės.

Marija Bukauskaitė / „Brazzi Photostudio“ nuotr. (Roberto Kalinkino drabužiai)

Mariją Naomi Campbell sužavėjo kaip visapusiškai graži ir charizmatiška asmenybė – vienas garsiausių supermodelių, pasak jos, pasižymi ne tik išoriniu grožiu, bet ir itin stipriu charakteriu bet tuo pat metu yra ir labai šilta, bendraujanti asmenybė, sugebanti dėl kilnaus tikslo sutraukti būrį bendraminčių. Nenuostabu, jog būtent Naomi organizuotame labdaros renginyje apsilankė gausybė mados pasaulio elito atstovų, o jo metu buvo surinkta per milijoną svarų sterlingų Ebolos kankinamoms šalims.  

Marija Bukauskaitė taip pat lankėsi dizainerio Julieno Macdonaldo bei „Burberry“ mados namų šou. Didžiausią įspūdį mados namų vadovei paliko žymiausių britų mados namų „Burberry“ renginys.

Marija Bukauskaitė / „Brazzi Photostudio“ nuotr. (Roberto Kalinkino drabužiai)

„Tai ne tik vienas ryškiausių madų šou, bet ir itin puikių emocijų užtaisas“ – neslėpė susižavėjimo Marija.

Pristatymą, kurio metu gyvai dainavo Clar Maguire, stebėjo Christopheris Bailey, modelis Cara Delevigne, Sarah Ferguson bei dainininkas Ronanas Keatingas, o finalinę  dainą „My Sweet Lord“ kartu su atlikėja niūniavo ir pirmose eilėse įsitaisę Naomi Campbell, madų fotografas Mario Testino bei Kate Moss.

Marija Bukauskaitė / „Brazzi Photostudio“ nuotr. (Roberto Kalinkino drabužiai)

„Neapsakomas jausmas būti tarp tokių mados pasaulio gigantų ir kartu išgyventi šiuos momentus“ – dalijosi įspūdžiais Marija Bukauskaitė. Renginio metu Marijai Bukauskaitei nusišypsojo laimė asmeniškai susipažinti ir su „Burberry“ vadovu bei kūrybiniu direktoriumi Christopheriu Bailey.

Dizaineris Julienas Macdonalds Londono mados savaitėje pristatė įspūdingą suknelių kolekciją – itin moterišką ir elegantišką, ir kartu labai šiuolaikišką bei seksualią. Julieno Macdonaldo moteris – nesėdinti kampe, ji drąsiai žengia per gyvenimą ir nebijo pabrėžti savo grožio ir seksualumo – būtent toks vienas esminių Londono mados savaitės akcentų – išreikštas moteriškumas, kurio tiesiog nevalia slėpti po berniukiškais apdarais.  

Marija Bukauskaitė / „Brazzi Photostudio“ nuotr. (Roberto Kalinkino drabužiai)
Skaitykite daugiau