Modelių Gigi ir Bellos Hadid tėvas apkaltintas išprievartavimu

Mohamedas Hadid su dukra Bella / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Amerikiečių modelių Gigi ir Bellos Hadid tėvas, iš Jordanijos kilęs milijonierius architektas Mohamedas Hadid (69) apkaltintas išprievartavimu. O Amerikoje vis būdavo juokaujama, kad bet kuri moteris, pabuvusi šalia jo, tampa garsi.

Garsios jo dukros. Taip pat – mylimoji modelis Shiva Safai, su kuria vyras draugauja nuo 2014-ųjų.

Milijonierių Mohamedą Hadid pakerėjo Shivos Safai grožis / Vida Press nuotr.

Žinoma ir jo buvusi žmona Yolanda Hadid, su dukromis ir net nauja buvusio vyro mylimąją Shiva Safai dalyvavusi realybės šou „Tikros Beverli Hilso šeimininkės“.

Tik štai pastaroji naujiena – itin neigiama. 23 metų modelis Miranda Vee apkaltino Mohamedą Hadid išprievartavimu. Tai ji paskelbė savo „Instagram“ paskyroje. Pasak Mirandos Vee, vyras ją pakvietė kavos į mados namams „Guess“ priklausančius apartamentus pasitarti dėl galimo bendradarbiavimo. Tačiau susitikimas neva baigėsi išprievartavimu.

Mirandą Vee prisipažinti paakino aktorės ir modelio Kate Upton neseniai paskelbtas kaltinimas „Guess“ mados namų vienam įkūrėjų ir dizaineriui Paului Marciano seksualiniu priekabiavimu.

„Atėjo metas visiems sužinoti, kas tokie iš tiesų yra Paulas Marciano ir Mohamedas Hadid. Su Paulu susipažinau „Guess" darbui skirtuose apartamentuose (kurie iš tiesų buvo toli gražu ne darbui skirti). Ten Paulas Marciano pradėjo bjauriai prie manęs priekabiauti, po to „perdavė" mane Mohamedui Hadid, kuris neva norėjo išgerti su manimi kavos. Maniau, kad tai bus darbinis susitikimas, o iš tiesų bute atsiradome aš, Mohamedas ir šampanas. Ir jis mane išprievartavo. O aš tik norėjau dalyvauti fotobandymuose mados namams „Guess". Kai praėjusiais metais pabandžiau apie tai prabilti, jie sužinojo ir privertė mane pasirašyti tylėjimo sutartį. Tai padariau tik todėl, kad Paulas man grasino – žadėjo, kad išnyksiu, jei tik prasitarsiu apie nutikimą“, – pareiškė Miranda Vee.

Pats Mohamedas Hadid kaltinimus neigia.

Skaitykite daugiau