Modelių pasaulyje esanti Barbora pasidalino patarimais, ko reikia sėkmingai modelio karjerai

Barbora Butkevičiūtė / „MPodiumas“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jaunųjų modelių konkurso „Mini model look“ laurus praėjusiais metais nuskynusi manekenė Barbora Butkevičiūtė šiemet ir vėl dalyvaus konkurse. Šįkart čia ji pasirodys kitame amplua. Jaunoji manekenė taps viena komisijos narių. Barbora atvirai papasakojo apie savo kelią ir negailėjo patarimų, ko reikia, norint pasiekti savo tikslų.

Barborai iškovoti pergalę pavyko ne iš karto. Tik ketvirtą kartą pabandžius jai pavyko įveikti visas konkurentes. B. Butkevičiūtė atvira: atkaklumas ir palaikymas – svarbiausi dalykai siekiant pergalės.

Paklausta, ką pajuto laimėjusi konkursą, B. Butkevičiūtė tikino, kad įgavo daugiau pasitikėjimo savimi, drąsos tikėjimo savo sėkme. Mergina tikina tik pasibaigus konkursui supratusi, kad siekiant savo tikslo, labai svarbu nenuleisti rankų tuomet, kai kažkas vyksta nebūtinai taip, kaip norisi.

Barbora Butkevičiūtė / „MPodiumas“ nuotr.

„Išmokau daug naujo. Svarbiausia – nepasiduoti. Išmokau, kad norint pasiekti savo tikslo, negali nuleisti rankų, kai vieną kartą nepasisekė. Nepasiduoti svarbu ir tuomet, kai nepasiseka antrą kartą. Man nepasisekė ir trečią kartą, tačiau tai neatbaidė manęs nuo noro dalyvauti konkurse ir ketvirtą kartą. Dalyvaudama ketvirtus metus iš eilės aš nugalėjau“, – pasakoja Barbora.

Laimėjusi Barbora vis dažniau išgirsta komplimentų dėl savo išvaizdos. Mergina sako to nesureikšminanti, nes, anot jos, ne komplimentai svarbiausia. Žinojimas ir aiškus įsivardinimas, ko nori ir ko sieki, padeda judėti toliau. Komplimentus Barbora vertina labiau kaip palaikymą.

Pasiteiravus, iš ko sulaukia daugiausiai palaikymo, B. Butkevičiūtė neslėpė, kad daugiausiai padrasinimų sulaukianti iš tėvų bei modelių agentūros, kuriai priklauso, vadovės Aistės Karanauskytės.

Barbora Butkevičiūtė / „MPodiumas“ nuotr.

Paklausta, ką galėtų patarti šių metų dalyvėms, Barbora įvardino, kad vienas svarbiausių dalykų, ko neturėtų pamiršti jaunieji modeliai, yra pasitikėjimas savimi.

„Labai svarbu pasitikėti savimi, nepasiduoti, būti originaliai, išsiskirti iš kitų. Kiekviena mergina turbūt turi savo receptą, kaip pasiekti pergalės tokiame konkurse, tačiau be mano paminėtų savybių dar labai svarbu ir tikėjimas savimi. Nereikėtų pamiršti, kad svajonės pildosi ne iš karto“, – pasakoja ji.

Paprašyta atskleisti, ar yra tekę pajusti, kas yra konkurencija, Barbora patvirtino, kad šis jausmas jai nėra svetimas.

„Be abejo, žinau, kas tai yra. Nors su daugeliu merginų esame draugės, konkurse tampame konkurentėmis. Kiekviena nori laimėti. Mums konkuruoti tarpusavyje yra natūralus dalykas“, – kalba B. Butkevičiūtė.

Barbora Butkevičiūtė / „MPodiumas“ nuotr.

Barbora, praėjusių metų „Mini model look“ nugalėtoja, sulaukė specialiaus apdovanojimo ir atstovavo Lietuvai jaunųjų modelių grožio konkurse Italijoje. Šią patirtį jaunoji manekenė įvardija kaip neįkainojamą. Ji taip pat ir toliau sėkmingai bendradarbiauja su modelių agentūra „MPodiumas“. Metinis abonementas taip pat buvo viena svarbių dovanų Barborai, kuriomis ji buvo apdovanota, kai nuskynė pergalę.

B. Butkevičiūtė kviečia merginas, besižavinčias mada, podiumu ir fotoaparatų blykstėmis iš anksto registruotis ir dalyvauti šiemet balandžio 13-ąją vyksiančiame jaunųjų modelių konkurse „Mini model look“. Jis vyks didžiausioje mados parodoje „Fashion Bazaar Mada“ „Litexpo“ parodų centre.

Konkurse, kurio pagrindinis rėmėjas „Cascada“, laukiami vaikai ir paaugliai nuo 3 iki 19 metų amžiaus. Čia iš kiekvienos amžiaus grupės bus išrinktas nugalėtojas, o iš visų nugalėtojų tik vienas laimės pagrindinį „Grand Prix“ prizą.

„Galiu atvirai pasakyti, įvairūs išbandymai, konkursai atveria dideles galimybes“, – tikina ji.

Skaitykite daugiau