Modeliu tapusi 84-erių Salomėja: „Draugauju su jaunimu, nes su pagyvenusiais nėra ką veikti“

Salomėja Kemežienė / Tomo Petrovskio nuotr.
Salomėja Kemežienė / Tomo Petrovskio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-02-09 17:47
AA

84-erių metų Salomėja Kemežienė – energijos ir gyvenimo polėkio nestokojanti senjorė, kuri kasdien nueina bent po 10 tūkst. žingsnių, per vieną vakarą numezga kojinių porą ir drąsiai neria į avantiūras, save išbandydama netikėtuose amplua. Taip jos gyvenime atsirado modelio patirtis, o pildydama ilgai saugotą svajonę, senjorė atsidūrė ant ledo, pirmą kartą išmokdama dailiojo čiuožimo paslapčių.

Naujausia „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Pirmi kartai. 60+“ herojė – 84-erių metų Salomėja Kemežienė, kuri kūrybinę komandą pasitiko savo namuose Kaune. Išgyvenusi vyro netektį, užauginusi vaikus, šiandien moteris teigia, jog jos dienos – kaip niekad užimtos ir amžius netrukdo jai nei filmuotis reklamose, nei dirbti modeliu. Senjorė kasdien nueina bent po 10 tūkst. žingsnių, o grįžusi iš lauko, atsiduoda mezgimo aistrai, šiltomis kojinėmis apdovanodama ne tik anūkus, bet ir jų paneles, rašoma pranešime spaudai.

Salomėja Kemežienė / Tomo Petrovskio nuotr.

„Aš daugiausiai draugauju su jaunimu, mano vaikų draugai yra ir mano draugai, nes su pagyvenusiais nėra ką veikti. Kartais sutinku net už save jaunesnius senjorus, kurie eina, sustoja, kalbasi, o aš jeigu einu, tai man reikia eiti mikliai, žingsnius daryti. Aš neturiu kada skųstis ir bėdavotis, jog man kažką skauda“, – jaunatviškumo paslaptimi dalijosi laidos „Pirmi kartai. 60+“ herojė.

Salomėja nuo vaikystės mėgo fotografuotis, tačiau pirmą kartą priešais fotoaparatų objektyvus atsidūrė prieš kelerius metus. Taip prasidėjo jos modelio karjera.

„Pirmojoje fotosesijoje reklamavau dantų protezus. Baimės nebuvo, apšviesta visa ir gerai. O paskui jau išbandžiau save ir modelio profesijoje, reklamavau drabužius bei ne vieną kartą žengiau podiumu“, – apie išbandytas senjorams netradicines veiklas pasakojo Salomėja.

Paklausta apie turimas svajones ir pirmus kartus, laidos herojė prasitarė visuomet norėjusi išmokti su pačiūžomis čiuožti ledu, o praėjus Lietuvoje vykusiam Europos dailiojo čiuožimo čempionatui, šis jos noras dar labiau sustiprėjo, todėl Salomėja kartu su laidos vedėja Laura Balčiūte atvyko į Kauno ledo rūmus, kur jų laukė trenerė Rūta Sudakovienė.

Salomėja Kemežienė / Tomo Petrovskio nuotr.

„Norėjau įgyvendinti šią savo svajonę, bet tuo pačiu ir bijojau. Juk niekada gyvenime nečiuožiau ant pačiūžų ir net nemokėjau. Visgi, nesitikėjau, kad bus taip gerai. Pasirodo, svarbiausia taisyklė, čiuožti, lyg ant galvos būtų uždėta karūna, kuri negali nukristi“, – savais įspūdžiais dalijosi Salomėja.

Laida „Pirmi kartai. 60+“ – šeštadienį, 17 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Senjorė Salomėja Kemežienė (17 nuotr.)
+11