„Mokinukės“ – apie patyčias gimtojoje Marijampolėje, šlovę ir ypatingą Lapkauskaitės draudimą

Simona Nainė, Laima Lapkauskaitė, Ieva Vaitiekūnienė  / Stop kadras ir Luko Balandžio nuotr.
Simona Nainė, Laima Lapkauskaitė, Ieva Vaitiekūnienė / Stop kadras ir Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-01-26 14:56
AA

Legendinės „Mokinukės“ ant scenos užlipo būdamos maždaug penkerių. Visų akyse jos augo, brendo, kol virto gražuolėmis, ištekėjo, gimdė vaikus. Tačiau nei dainų, nei tikros draugystės – neužmiršo.

LNK laida „KK2 penktadienis“ pakvietė į sentimentalų, bet labai linksmą susitikimą su grupės merginomis, kur jos atskleidė dar negirdėtus dalykus apie „Mokinukių“ karjerą.

„Marijampolėje mes tikrai nebuvome žvaigždės, mūsų autografų neprašydavo, jeigu ką ir išgirsdavome, tai ironišką pasišaipymą. Pavyzdžiui, ateidavo ir pasakydavo, kad nekenčia „Mokinukių“. Kasdienybė nebuvo žavinti – daug koncertų, repeticijų, buvo sudėtingas periodas suderinti mokyklą su muzikine veikla. Kai išvažiuodavome į koncertus, atsidurdavome kaip kitame pasaulyje, mūsų laukdavo pilnos salės, gėlės, dovanas nešdavo“, – laidoje „KK2 penktadienis“ pasakojo buvusi „mokinukė“ Ieva Vaitiekūnienė, dabar dirbanti skaitmeninių kanalų vystymo vadove.

Ieva Vaitiekūnienė / Stop kadras

„Per dieną turėdavome du ar tris koncertus, mes labai greitai turėdavome susipakuoti daiktus ir važiuoti į kitą koncertą. Pamenu, kad iš paskos mūsų autobuso bėgo berniukai, padarę iš sniego ledinę širdį... Jie bėga, o mes negalim sustoti, nes skubame į kitą miestą“, – prisiminimais dalijosi buvusi grupės narė Simona Nainė.

Simona Nainė / Stop kadras

„Mokinukių“ vadovė Laima Lapkauskaitė, pasak kalbų, neleisdavo grupės merginoms turėti kavalierių, tačiau jos išmoko šiuos draudimus apeiti.

„Ji mus kontroliuodavo visada. Mes nesakome, kad neturėjome kavalierių, mes tiesiog mokėdavome nuslėpti. O realiai ta kontrolė baigėsi tada, kai baigėsi mūsų kaip „Studenčių“ sceninė veikla. Augom, brendom, pradėjo atsirasti vyrai, vaikai, o tada, kai visa tai reikėjo suderinti, buvo sudėtinga. Faktas, kad Laima vyrų mums neuždraudė“, – šypsojosi „mokinukė“ Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.

„KK2 penktadienis“ – 19.30 val. per LNK, penktadieniais.