Mokykloje patyčias patyręs vaikinas dvidešimties tapo restorano vadovu: „Išmokau nepasiduoti“

Ernestas Nazarovas / Asmeninio archyvo nuotr.
Ernestas Nazarovas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2018-05-08 11:49
AA

Sveiki, esu Ernestas. Kai dar mokausi mokykloje, patyriau didžiulį patyčių srautą. Buvau kitoks –negražus, strarzdanotas, nekalbus. Laikui bėgant psichologiškai stiprėjau, keičiausi, matyt, apkalbos ir patyčios mane užgrūdino. Sustiprino kaip asmenybę.

Vakarais, po pamokų, mėgdavau ilgai vaikščioti vienas. Tai vadinama norėjimu nuo visų pabėgti ir pabūti su „protingu“ žmogumi – savimi.

Visada įsivaizduodavau ir svajodavau apie tobulą gyvenimą, koks jis bus ir kaip jis mane keis iš vidaus. Nesu tobulas, tačiau visada siekiu tobulybės.

Kai vaikystėje ir paauglystėje patyriau patyčių laviną, visada svajodavau, kada gi visa tai baigsis, kada turėsiu tikrų draugų. Ir štai, dabar, baigęs mokyklą, esu be galo laimingas, nes gyvenime sutikau nuostabių žmonių, kurie tapo mano draugais, apie kuriuos taip svajojau paauglystėje.

Pradėjęs dirbti padavėju netrukus tapau restorano vadovu, nors man buvo vos dvidešimt. Darbe, aptarnavimo srityje iki šiol siekiu, kad viskas būtų nepriekaištinga. Visada dirbu taip, kaip aš norėčiau, kad man būtų pateikta.

Kiekvienas įsivaizduojame tobulybę skirtingai, aš įsivaizduoju save tokį tik tada, kai pasieksiu savo pilnavertę dvasinę būseną, kai iuosi jaučlaimingas, kad ir ko gyvenime besiimčiau. Tobulybės padeda siekti aplinka, kuri tave supa.

Dalyvauk SMARTHIT rengiamame konkurse SIEKIANTIEMS TOBULYBĖS: papasakok istoriją, kas tau yra tobulybė ir kaip jos sieki. Siųsk savo istoriją, fotosesiją ar vaizdo įrašą el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt iki gegužės 23 d.

Tavo gauta istorija bus patikrinta zmones.lt portalo kalbos redaktorių komandos ir jei nepažeis konkurso sąlygų bus publikuota zmones.lt portale per 24 val. nuo jos gavimo el. p. siekiantiems.tobulybes@zmones.lt ir už ją nuo gegužės 24 d. iki birželio 3 d. galės balsuoti portalo zmones.lt skaitytojai.

Pagrindinis konkurso prizas – Apple smart watch Series 3 38mm Silver Aluminum Case with Fog Sport Ban, kuri bus įteikta konkurso nugalėtojui.