Karališkųjų Monako dvynių, princesės Gabriellos ir princo Jacqueso, pasirodymai viešuose renginiuose kaskart sulaukia didžiulio dėmesio. Retai apie vaikus kalbanti dvynukų mama, Monako princesė Chalene naujausiame interviu leido sau šiek tiek daugiau paatvirauti, kokie jie yra namuose.
Keturmečiai mažyliai, pasak Charlene, yra tokie patys, kaip ir visi kiti vaikai: „Jie dažnai dūksta iki tol, kol visiškai išsenka. Tačiau nors dažnai ir pasipeša, jie vienas kitą bepotiškai stipriai myli ir besąlygiškai palaiko. Mes juos mokome neslėpti savo jausmų ir aiškiai pasakyti, kaip jie jaučiasi konkrečią akimirką neprarandant savitvardos.“
Princesė Charlene patikino besidžiuojanti savo vaikais.
„Nuostabu, kaip jie, būdami dar tokie maži, geba prisitaikyti prie bet kokių situacijų. Gabriella ir Jacquesas labai savimi pasitiki“, – kalbėjo ji ir pridūrė, kad pati yra geranoriška ir stiprų apsaugos instinktą turinti mama.
Abu mažyliai kalba dviem kalbomis: namuose jie bendrauja anglų kalba, o mokykloje – prancūzų. Anot princesės Charlene, kalbėjimas dvejomis kalbomis jiems padeda „geriau vystyti savo mąstymą“.
„Man, kaip mamai, labai gera stebėti jų augimą. Kartu su jais mokausi ir aš, vis atrandu kažką naujo ir netikėto.“
Pora susituokė 2011-ųjų liepą prabangioje ceremonijoje Monako kunigaikštystėje, nuo tada jiedu, ypač Charlene, juto didžiulį spaudimą susilaukti. Apie laukiantį šeimos pagausėjimą pora pranešė 2014 metų gegužę.
Princesė prieš ištekėdama buvo žinoma kaip garsi Pietų Afrikos plaukikė ir olimpinė čempionė Charlene Wittstock. Pora susipažino 2000 metais, kai Albertas pirmininkavo plaukimo varžyboms, kuriose dalyvavo Charlene.
Monako dvynukai gimė jų močiutės – kunigaikštienės Grace Kelly vardo ligoninėje.
Pirmoji pasaulį išvydo Gabriella, o jos brolis Jacquesas gimė dviem minutėmis vėliau.
Karališkajai porai vos tik patvirtinus, kad jiedu turės dvynukus, iš karto prasidėjo diskusijos – kuris jų iš tėvo paveldės Monako sostą?
Pagal šalies įstatymus, sostą paveldi pirmas gimęs berniukas, tad, nors mažasis princas Jacquesas gimė vėliau nei jo sesuo, vis tik jis yra laikomas sosto įpėdiniu. Kitos Europos monarchijos pakeitė įstatymus, leidžiančius sostą paveldėti pirmagimei mergaitei, tačiau Monakas kol kas laikosi senų tradicijų.