Monika Dirsytė ir Lina Anušauskienė – Dailės akademijos magistrės

Monika Dirsytė ir Lina Anušauskienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Monika Dirsytė ir Lina Anušauskienė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-07-01 17:10
AA

Penktadienio popietę Vilniaus dailės akademijoje (VDA) studijas baigusiems magistrams įteikti diplomai. Šventėje dalyvavo mokslus šiemet čia baigusi Lina Anušauskienė. Diplomą atsiėmė ir jaunoji performanso menininkė Monika Dirsytė.

Kultūros vadybą ir kultūros politiką VDA studijavusi politiko Arvydo Anušausko žmona Lina Žmonės.lt pasakojo, kad šios dienos laukė ne vienerius metus. „Jausmas yra labai geras ir neapsakomas – pagaliau įgyvendinau savo vieną didžiausių tikslų. Dabar reikės galvoti apie tolimesnius planus“, – sakė Lina.

Nors šiuo metu ji svarsto apie pertrauką moksluose, neatmeta galimybės ateityje mokytis toliau ir siekti daktaro laipsnio.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lina Anušauskienė apsigynė magistro darbą: „Kol kas noriu pertraukos be mokslų“

Linai Anušauskienei įteiktas magistro diplomas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Kaip ir visi ką tik baigę studentai, noriu dirbti tokį darbą, kuris būtų susijęs su mano studijų kryptimi. Nenorėčiau atsiriboti nuo savo srities. Turiu keletą pasiūlymų, bet kol kas atskleisti nieko nenoriu. Keli dėstytojai siūlė studijuoti doktorantūrą, tačiau kol kas nestosiu. Daugelis mano pažįstamų po pertraukos labai nori grįžti į akademinį gyvenimą. Galbūt tam pasiryšiu po kelerių metų“, – Žmonės.lt pasakojo L.Anušauskienė.

Magistro diplomų įteikimų šventei Lina puošėsi kuklia pastelinės spalvos suknele, tačiau mieliau būtų pasipuošusi mantija su universiteto atributika.

„Iš pradžių svarstėme būti su mantijomis ir to labai norėjau. Tačiau išsiskyrus kursiokų nuomonėms, nusprendėme būti be jų. Labai gaila, nes gyvenime nėra daug galimybių taip pasipuošti“, – sakė L.Anušauskienė.

Linai Anušauskienei įteiktas magistro diplomas (11 nuotr.)
+5

Po iškilmių su artimiausiais žmonėmis Lina patraukė į vieną iš sostinės restoranų: „Pakelsime taurę šampano ir tiek. Bakalaurą atšventėme su būriu kursiokų, o magistrą baigė labai nedaug žmonių, tad kažko grandiozinio neplanavome.“

Penktadienį Vilniaus dailės akademijos magistro studijų baigimo diplomą atsiėmė ir Monika Dirsytė.

Šiuo metu viena garsiausių jaunųjų performanso menininkų Lietuvoje akademijoje studijavo skulptūros magistrą.

TAIP PAT SKAITYKITE: Intymus Monikos Dirsytės performansas „Kompleksas“: „Tai skatinimas išsivaduoti iš vidinių demonų“

Monika Dirsytė – Dailės akademijos magistrė (6 nuotr.)