Moniką Dirsytę su dukra perėjoje kliudė automobilis: nukentėjo ir ji pati, ir mergaitė

Monika Dirsytė
Šaltinis: Žmonės
AA

Saulėta savaitgalio diena menininkei Monikai Dirsytei ir jos mažametei dukrelei Celestinai vos nesibaigė tragiškai – degant žaliam šviesoforo signalui gatvę pereiti norėjusi moteris su mažyle buvo kliudyta vairuotojo.

Su dukra pasivaikščioti išėjusi M.Dirsytė nė nenumanė, kad rami šeštadienio popietė vos nesibaigs tragiškai.

„Ši diena, prasidėjusi labai gražiai, nedaug trūko, kad baigtųsi tragiškai. Kadangi oras buvo labai gražus, nusprendžiau išeiti pasivaikščioti su dukra į parką. Jau esu pratusi, kad prie perėjų dažnai mašinos nesustoja ir kad reikia būti ypatingai atsargiai, o ypač važiuojant su vežimėliu. Tačiau šiandien mus perbloškė einant per žalią šviesą, visiškai netikėtai“, – apie nelaimę pasakojo šoko ištikta M.Dirsytė.

Ji prisipažino, kad tik didžiuliu išgąsčiu atsipirkti nepavyko – abi su mažyle per incidentą patyrė ir fizinių sužalojimų.

„Laimei, viskas baigėsi tik guzu Celestinai ant galvos ir man nemaža mėlyne ant kojos... Saugokit save ir būkit budrūs!“ – ragina M.Dirsytė, suvokusi, kad viskas galėjo baigtis ir kur kas liūdniau.

Monika Dirsytė/ Marko Cechanovičiaus nuotr.

Šeštadienio popietę Žmonės.lt susisiekus su Monika, ji prisipažino esanti ištikta didelio šoko, o į įvykio vietą vis dar laukia atvykstant policijos pareigūnų. 

„Tai buvo viena baisiausių dienų mano gyvenime: matyti, kaip vežimėlis su vaiku skrenda ir nieko negalėti padaryti“, – jaudulio neslėpė Monika.

Vis dėlto ji patikino, kad su dukra jaučiasi gana gerai, tik ją pačią dėl įvykio ištikęs didelis šokas.

Automobilį vairavęs asmuo dėl nelaimingo atsitikimo Monikos atsiprašė – jis taip pat šokiruotas dėl įvykusios nelaimės.

Skaitykite daugiau