Monika Kvietkutė: „Jei nenori šeimos ir vaikų, tegu vyrai praeina pro šalį ir netrukdo!”

Monika Kvietkutė / LNK nuotr.
Monika Kvietkutė / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-12 15:37
AA

Nuomonės formuotoja, grožio meistrė ir atlikėja Monika Kvietkutė neseniai atskleidė, pabėgusi iš toksiškų santykių. Moteris atvira – pasibaigus jiems, jai labiausiai gaila iššvaistyto laiko ir pastangų, o dabar į santykių kūrimą jį žiūri visai kitaip.

„Man labiausiai gaila, kad nuoširdžiai stengiausi būti šiuose santykiuose, atidaviau visą savo širdį, visas savo jėgas, stengiausi būti maks, ne per prievartą, ne tam, kad įtikčiau, bet tiesiog norėjau... Aš užsimerkiau prieš kažkokius trūkumus, nekreipiau dėmesio į kažkokius man nepatinkančius dalykus, todėl labai skaudu ir liūdna, kad buvo švaistomas mano laikas.

Man pikta ant žmonių, kurie švaisto mano laiką. Aš noriu šeimos, aš noriu vaikų, mano nuomonė nepasikeitė, ir aš pasakau tiesiai šviesiai, būk malonus, jei neturi bendro tikslo, praeik pro šoną ir netrukdyk manęs. Arba bent jau pasakyk tiesiai šviesiai, kad noriu su tavimi praleisti metus, tiesiog smagiai pabūti. Tai bent jau bus nuoširdu“, – LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ prisipažino Monika Kvietkutė.

Monika Kvietkutė / Juliaus Kalinsko nuotr.

Dabar Monika gyvena gimtuosiuose Šiauliuose, į juos grįžo po skyrybų su širdies draugu, dėl kurio paliko Vilnių ir apsigyveno Palangoje.

Prieš ketverius metus viename pastarųjų savo interviu Monika pasakojo apie skyrybas su dabar jau buvusiu sutuoktiniu, 16-a metų vyresniu politiku ir verslininku Andriumi Šedžiumi. Tuomet tarp jų virė tikrų tikriausias karas – pora mynė teismų slenksčius nesutardami dėl bendro sūnaus globos, o žiniasklaidoje vienas kitam negailėjo karčių žodžių bei kaltinimų.

Monika Kvietkutė / LNK nuotr.

Tačiau Monikos gyvenime buvo ir džiugių naujienų – ji prisipažino apie širdyje užgimusius naujus jausmus, svajojo apie sužadėtuves, vestuves ir daugiau vaikų. Tačiau vasarą Monikos socialinio tinklo paskyroje pasirodė įrašas, iliustruotas dviem nuotraukomis, darytomis tą pačią dieną skirtingais metais – vienoje jų ji verkė, o tekstas skelbė apie toksiškus santykius, kuriuos išgyveno su mylimuoju.

Interviu su Monika Kvietkute – laidoje „Nuo... Iki...“, pirmadienį 20 val. per LNK.