Monika Linkytė pristato naują dainos „Šilkas“ versiją: „Joje – romantika, ilgesys ir artumas“

Monika Linkytė / Pauliaus Butkaus nuotr.
Monika Linkytė / Pauliaus Butkaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-16 12:09
AA

Dainininkė Monika Linkytė „Sapiens Music“ projekte pristato dainą „Šilkas“ ir jai skirtą vaizdo klipą.

Dainą „Šilkas“ Monika išleido prieš šiek tiek daugiau nei metus, o projektui „Sapiens Music“ dovanojo akustinę kūrinio versiją. 
 
„Man atrodo, kad šioje dainoje telpa viskas – romantika, ilgesys, šiluma, artumas. Projektui sukurta versija yra lengvesnė, akustiška. Artimam vaizdui, norėjosi artimo ir skambesio. Sukelti pjūtį, jog visą tą pokalbį, kuris vedamas dainoje, sušnabždėčiau į ausį kiekvienam asmeniškai“, – Žmonės.lt sako dainininkė.

Savo dainą ji dedikuoja kiekvienam, kas gyvena šilko šilumoje, kas jos ilgisi, kas jos nepatyrę, kas ta šiluma būtent dabar ir mėgaujasi. 
Monika Linkytė / Pauliaus Butkaus nuotr.
„Pastaraisiais metais suvokiau, jog laikas priklauso ne tik man. Ką su laiku veikti – sprendžiu aš, kiek jo laimėjau – nesukontroliuosiu. Pandemijos metu turėjau galimybę sustoti, išmokti kvėpuoti, pradėti girdėti, ko noriu, ko ne. Suvokiau, kada jaučiuosi gerai, kada man nepatogu“, – atvirauja Monika.
 
Žinutę, kurią siunčia video klipe, atlikėja parsivežė iš Nepalo. Juk įkvėpimas ateina iš sąmoningumo, būties džiaugsmų ir nepatogumų, tad ji tikrai meluotų, jei sakytų, kad įspūdinga kelionė neprisidėjo prie gilesnio savęs pažinimo.
 
Monika Linkytė / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Keliaudama, susipažinau su vokiete, 72 metų moterimi, vardu Renata. Kažkada prie kavos puodelio ji man ir pasakė: „Monika, visada atsimink, kad ne Tu gyvenimą, o gyvenimas Tave.“ Šitas sakinys mane išnešė. Nors esu nebe Nepale, vis dar vakarais vaikštau su šiuo sakiniu ilgai galvodama. Juk tikrai gyvenimas visada bus didesnis už mus ir kaip beprasmiška bandyti jį suvaldyti, sukontroliuoti. Aš nekalbu apie pasidavimą chaosui, beprasmybei, bet suvokimas, kad gyvenimas už mane didesnis, man suteikė atsipalaidavimo. Darau viską, kas mano valioje, o tai, kas nuo manęs nepriklauso – paleidau. Viskas bus. Viskas jau yra gerai.“

Monika Linkytė / Pauliaus Butkaus nuotr.

„Na, o šis projektas privertė pamąstyti apie tai, kiek mažai mes esame pažeidžiami ir atviri. Būti atviru ir pažeidžiamu man ir yra stiprybė. Mokausi to. Plaunu nuo savęs melą ir skatinu aplinkinius nebebijoti būti savimi“, – prideda Monika.
 
Monika Linkytė – „Šilkas“: