Monika Linkytė ruošiasi svarbiausiam vasaros koncertui: dalijasi repeticijų akimirkomis

Monikos Linkytės koncerto repeticijos / Urtės Gimžauskaitės nuotr.
Monikos Linkytės koncerto repeticijos / Urtės Gimžauskaitės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-04 13:08
AA

Rugpjūčio 8 dieną sostinės širdyje, unikalioje erdvėje Lukiškių kalėjime, svarbiausiam vasaros koncertui besiruošianti atlikėja Monika Linkytė atskleidžia dar daugiau detalių. Jau kuris laikas intensyviai koncertui besiruošianti kūrėja žada išties kitokį koncertą – čia, pasak atlikėjos, kitaip suskambės kanklės, laukia ir ne vienas scenos svečias.

„Noriu jus pakviesti į savo didžiausią vasaros koncertą po atviru dangumi. Noriu jus pakviesti jausti ir išjausti. Pastarasis pusmetis buvo lyg amerikietiški kalneliai: daug juoko, laimėjimų, vidinių pralaimėjimų, ašarų, pykčio, liūdesio, adrenalino, šypsenų, tikrų ir netikrų žmonių aplink. Noriu jums visa tai išsipasakoti muzikoje“, – atvirauja M.Linkytė.

Jau rugpjūčio 8 dieną Vilniuje įvyksiančiame dainininkės koncerte laukia ne viena staigmena. Pati atlikėja šiam koncertui pradėjo ruoštis tik sugrįžusi iš didžiausio Europos dainų konkurso „Eurovizija“.

Šiandien žinoma kūrėja ne tik atvėrė repeticijų erdvės duris, bet ir atskleidė, jog koncerte bus galima išgirsti kitaip skambančias kankles.

„Labai džiaugiuosi, kad turėsime lietuviškų instrumentų. Pažadu, kad šiame koncerte išgirsite ir kitaip skambančias kankles. Scenoje kartu pasirodys ir geri mano bičiuliai, su kuriais retai pasirodome kartu, todėl tai bus labai svarbus ir ypatingas momentas man pačiai. Tikiu, kad ir susirinkusiai publikai“, – intriguoja Monika.

Tai bus didžiausias ir svarbiausias M.Linkytės koncertas sostinėje šią vasarą, tad proga didelė ir svarbi. Atlikėja, vieta, nuotaika. Monika sako, kad vyks burtai. Vėl visas Vilnius dainuos „Čiūto tūto“ kartu. Kiek jautrumo, talento ir energijos telpa viename žmoguje. Analogų pasaulyje neturintis Lukiškių kalėjimo kompleksas, gražuolė scena atviram ore ir šiltas rugpjūčio vakaras, kurį įgarsins Monika Linkytė jau rugpjūčio 8 dieną.

Kviečiame pamatyti M.Linkytės koncerto repeticijos akimirkas:

Monikos Linkytės koncerto repeticijos (10 nuotr.)
+4