Monika Liu iškeliauja į „Euroviziją“: paaiškėjo ir Lietuvos balsų pranešėjas konkurso finale

Monika Liu / Edvardo Blaževič LRT nuotr.
Monika Liu / Edvardo Blaževič LRT nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
2022-04-27 10:06
AA

Šiųmetės „Eurovizijos“ dainų konkursas nenumaldomai artėja. Ankstų penktadienio rytą Lietuvą „Eurovizijoje“ atstoviausianti atlikėja Monika Liu kartu su Lietuvos delegacija išvyksta į Italijos miestą Turiną. Likus mažiau nei dviems savaitės iki konkurso pradžios, paaiškėjo ir Lietuvos balsų pranešėjas „Eurovizijos“ finale.

Monika Liu ir ją lydinti penkiolikos žmonių delegacija jau penktadienio dieną susipažins su Turinu, kuriame vyks „Eurovizijos“ konkursas. Iš Lietuvos vykstanti kūrybinė komanda lrt.lt skaitytojus ir televizijos žiūrovus nuolat informuos apie naujausius įvykius.

„Išvykstu patirti ateities sentimentų“, –  teigia šių metų Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Monika Liu. 

Balandžio 30 d. numatyta pirmoji Monikos Liu repeticija didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. Per artimiausias dvi savaites laukia įtempta dienotvarkė: pasirodymų repeticijos, gausybė interviu su užsienio žiniasklaida. Gegužės 7-ąją Monika Liu taip pat susitiks su lietuvių bendruomene Turine.

Monika Liu / Justino Stacevičiaus / LRT nuotr.

Monikos Liu pasirodymo detalės kol kas yra kruopščiai slepiamos – intrigą žadama išlaikyti iki pat jos pasirodymo didžiojoje scenoje. Monika Liu pasirodys pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio metu gegužės 10 d. Lietuvos atstovai pusfinalyje pasirodys trečiu numeriu.

Pirmąjį „Eurovizijos“ pusfinalį per LRT televiziją, radiją ir portale lrt.lt kviečiame stebėti gegužės 10 d., antradienį, 22 val. Antrasis pusfinalis vyks gegužės 12 d., ketvirtadienį, 22 val. „Eurovizijos“ finalas – gegužės 14 d., šeštadienį, taip pat 22 val.

Vaidotas Valiukevičius / Gretos Skaraitienės nuotr.

„Eurovizijos“ finale išvysime ir praėjusių metų atstovą, „The Roop“ lyderį Vaidotą Valiukevičių, kuris skelbs, kaip savo balsus finalistams paskirstė lietuviai. 2021-ųjų metų „Eurovizijoje“ „The Roop“ su daina „Discoteque“ užėmė garbingą aštuntą vietą.

„Eurovizija“ –  gegužės 10, 12 ir 14 dienomis, 22 val., per LRT.