Monika Liu „Kaukių“ premjeroje ieškos sau partnerio: „Mano biologinis laikrodis trupa”

Šou „Kaukės“ premjera / LNK nuotr.
Šou „Kaukės“ premjera / LNK nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-11 16:53
AA

„Wow! Tai neįtikėtina! Tikrai tokių įspūdingų kaukių nebuvo dar nė viename sezone!“, – prasidedant muzikiniam šou „Kaukės“, užkulisiuose savo nuostabos neslėpė visi komisijos nariai.

Šį sekmadienio vakarą LNK televizijos žiūrovai ir vėl pasiners į slapčiausią šou „Kaukės” žaidimą. Trečiasis sezonas žada daug staigmenų ir naujienų. Maža to, šį pusmetį laidoje pasirodys dar daugiau kaukių, o tai reiškia ir dar daugiau įžymybių po jomis.

Be to, su analogų Lietuvoje neturinčio projekto gerbėjais sveikinasi ir visiškai atsinaujinusi komisija: „Eurovizijos“ žvaigždė, talentingoji Monika Liu, atlikėja, pirmojo sezono nugalėtoja, sugebėjusi apgauti pusę šalies Rūta Ščiogolevaitė, žmogus orkestras Vidas Bareikis, mados guru, dizaineris Robertas Kalinkinas ir socialinių tinklų žvaigždė Paulius Mikolaitis – Paul de Miko.

Rūta Ščiogolevaitė / LNK nuotr.

„Nesijaučiu kaip veteranė. Jaučiuosi kaip pirmą kartą čia būčiau, nes tokia nauja kompanija! Atrodo naujas startas! – vos prasidėjus laidai kalba Monika Liu.

„Galėsiu gal spustelt kolegas, kad atlaidžiau žiūrėtų į tam tikrus dalykus. Bet iš to, kiek man teko matyti praėjusius sezonus, aš supratau, kad komisija čia nesikandžioja ir nėra griežta”, – juokauja Rūta.

Tuo metu Vidas Bareikis drąsiai sako, kad yra šios laidos gerbėjas ir girdėdamas kaip komisija šaukia – „Kaukę! Kaukę! Kaukę!“ seniai svajojo, kad šis šūkis skambėtų iš jo lūpų ir prisipažino, kad stebėdamas Rūtos, besislepiančios po Vienaragio kauke pasirodymus, buvo įsitikinęs, jog ten slepiasi jo sužadėtinė Indrė Stonkuvienė.

Vidas Bareikis / LNK nuotr.

Žodžio kišenėje neieškantis dizaineris Robertas Kalinkinas iš karto rėžia: „Aš įprastai mėgstu žiūrėti, kai žmonės persirenginėja. Tai daug smagesnė užduotis!“, – ir priduria, kad yra daugiau žmonių nurengęs, negu aprengęs.

Giedriui Savickui paklausus Paul de Miko, ką jis veikia šioje laidoje, humoro nestokojantis vyras sako: „Labai daug žiūrovų prašymų gavome, kad sugrįžčiau į televizijos komisijas. Tai grįžom!”

Prasidėjus pirmosioms dvikovoms komisijos ir studijos svečių reakcijos priverčia pašokti nuo savo patogių fotelių. Jau pirmoje laidoje nestinga smagių juokų ir meilės intrigų.

Monika Liu / LNK nuotr.

„Aš susikuklinau pamačius. Uždominavo mane šita Žuvis. Aš ne to tikėjausi”, – pamačiusi Žuvies kaukę, raudonuoja atlikėja Monika Liu, o Rūta juokauja: „Supranti, čia kažkoks ženklas! O gal čia tavo gyvenimo žuvis?”

Maža to, Monika prisipažįsta susižavėjusi Žuvies kauke ir prašo visų leisti jai jau pirmoje laidoje nuimti galvą: „Žinokit negaliu laukti! Aš neturiu tiek daug laiko! Aš noriu nuimti tą kaukę! Mano biologinis laikrodis trupa”, – saviironijos negaili žinoma moteris.

Kaip visuomet, po kiekvienos dvikovos komisija turės išrinkti kaukę, kuri keliauja į pavojaus zoną. Iš ten atsidūrusių trijų kaukių viena iš karto bus išsiųsta į saugią zoną, o likusios dvi turės susikauti dar vienoje dvikovoje.

Šou „Kaukės“ 3 sezono premjera / LNK nuotr.

Dar viena naujojo sezono naujiena – kaukė nugalėtoja. Po visų trijų dvikovų komisija turės nuspręsti, kuri saugioje zonoje atsidūrusių kaukių pasirodė geriausiai. Visų širdis užkariavęs pasirodymas keliaus tiesiai į ketvirtą laidą. O tai reiškia tik viena – ji nebus nuimta!

Laidos premjeroje žiūrovai išvys pirmąsias šešias kaukes, kurios susikaus dvikovose: Slibiną, Kaktusą, Žuvį, Pipirą, Bulves ir Kirmėlę.

Kam, jau pirmoje laidoje teks nusiimti kaukę ir visos Lietuvos akivaizdoje parodyti savo tikrąjį veidą? Viską sužinosite jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., šou „Kaukės“ premjeroje tik per LNK televiziją.

Fotogalerija:

Šou „Kaukės“ 3 sezono 1 laida (32 nuotr.)
+26