Monika Liu dėkoja už pagalbą vienam geriausių tralo vairuotojų: „Vos nesukepiau mašinoje“

Monika Liu  / S.Bolnienės nuotr.
Monika Liu / S.Bolnienės nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-24 12:45
AA

„Kaip aš laukiu kiekvieno sekmadienio! Šiaip realiai aš naktimis nemiegu, nes mano galva pilna minčių, daug visokiausių apsvarstymų, nes mane tikrai kankina kiekvieną mielą dieną klausima – kas po kaukėmis? Tikrai su nekantrumu laukiu kiekvieno sekmadienio! Man beprotiškai gera čia būti ir turėkim nuostabų vakarą, ir pagaliau įminkim mįslę – kas po kauke?“ – LNK šou „Kaukės“ emocionaliai kalbėjo drabužių kūrėja ir socialinių tinklų žvaigždė Simona Nainė.

Dizaineris ir jos geras draugas Robertas Kalinkinas nieko nelaukęs turėjo prašymą laidos vedėjui, rašoma pranešime spaudai.

„Giedriau, būk mandagus šiandien su mumis, su komisija, nelazdavok mūsų, mums labai sunku spėlioti, jau užtenka vien „Instagramo“ žinučių sekcijos, kur žmonės rašo – nu, kaip jūs nematot? Kaip jūs negirdit? Juk čia yra tas ir anas! Nu, žinokit, mums iš čia kartais atrodo visai kitaip, yra labai sudėtinga atspėti. Mes iš tikrųjų nežinom ir neturim žalio supratimo, kas slepiasi po kaukėmis. Niekas mums nieko nesako ir tai yra viena didžiausių, ir labiausiai saugomų paslapčių. Net labiau negu koks slaptas padažo receptas“, – bandė pasiaiškinti jis.

Robertas Kalinkinas / S.Bolnienės nuotr.

Tuo metu Giedrius Savickas, pristatydamas savo kolegę, aktorę Tomą Vašlevičiūtę, juokavo: „Aš tave per Kalėdas Katedroj vietoj eglės pastatyčiau!“

„Iš tikrųjų pigiau kainuotų mane pakabinti ant eglės“, – jam taip pat šmaikščiai atsakė Toma bei pridūrė: „Tikrai nuostabi nuotaika! Mane puikiai papuošė, jaučiuosi kaip burbuliukas! Nuotaika puiki! Fantastiška! Mūsų žaidimas kaista, intrigų vis daugėja ir aš taip pat, kaip ir Simutė sakė, dabar jau seku, kas ką veikia, žiūriu „Instagrame“, kas ką darė per filmavimą. Žodžiu, ir pati labai įsitraukiau!“

„Kaukės“ trečioji laida / S.Bolnienės nuotr.

Apie netikėtą įvykį prabilo ir atlikėja Monika Liu: „Noriu perduoti linkėjimus vienam geriausių Vilniaus tralo vairuotojų Andriui ir jo dukrai Paulytei už tai, kad mane išgelbėjo! Aš vos nesudegiau mašinoje! Andriau, tu nuostabus žmogus, ačiū tau!“, – sakė Monika Liu.

Monika Liu / S.Bolnienės nuotr.

Dainų tekstų autorius, atlikėjas, rašytojas ir praėjusio sezono šou „Kaukės“ nugalėtojas, kuris slėpėsi po Burokėlio kauke, Stanislavas Stavickis-Stano, kaip visuomet kalbėjo atvirai: „Praėjusį sekmadienį komisija bandė išmesti ne tik kaukę, bet ir mane iš komisijos. Pažiūrėsim, kuo baigsis šiandien visa istorija. Aš nusiteikęs būti labai geranoriškas, labai širdingas, aš tikrai laikysiuosi, aš bandysiu, nes svarbiausia vis tik yra kaukės. Tai yra laida apie kaukes.“

Stanislavas Stavickis-Stano / S.Bolnienės nuotr.

Šį sekmadienį didžiojoje „Kaukių“ scenoje pasirodys aštuonios kaukės: Gulbė, Pieštukas, Medūza, Euras, Keksiukas, Ateivė, Mezginys ir Širdis.

Praėjusiose laidose arenoje esantys žiūrovai savo balsais nulėmė, kad Jautis ir Juodvarnis keliauja tiesiai į ketvirtą laidą. Todėl jų pasirodymų dar teks palaukti.

„Kaukės“ – sekmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.

„Kaukių“ 4 sezono trečioji laida, atidengta Medūzos kaukė (53 nuotr.)
+47