Monika Liu premjerą skiria neištikimiems vyrams: S.Baradinsko režisuoto klipo pabaigoje – mįslė

Monika Liu / Visvaldo Morkevičiaus nuotr. ir stopkadrai
Monika Liu / Visvaldo Morkevičiaus nuotr. ir stopkadrai
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-04-21 10:31
AA

Dainininkė ir dainų kūrėja Monika Liu žengia į naują kūrybinį etapą, o kartu su nauju singlu paleidžia ir seną situaciją – kai vyras po darbo vakarėlio negrįžo namo: „Skiriu šią dainą visiems neištikimiems vyrams“, – su šypsena veide, praėjus užtektinai laikui nuo nemalonios situacijos, sako Monika. Naujiena pasirodė kartu su režisieriaus Sauliaus Baradinsko režisuotu vaizdo klipu.

Tai kartojasi visame pasaulyje

„Kai tave įskaudinęs žmogus vis dar yra tavo namuose, o tu savęs klausi „Kodėl tu čia?“, vadinasi laikas paprašyti namų raktų ir tarti „viso gero“. Esu taip padariusi“, – prisimena Monika.

Kadaise neištikimybę išgyvenusi Monika Liu subėrė jausmus į naująją dainą „Kodėl tu čia?“. Joje dainininkė ir dainų kūrėja pasakoja apie vyrą, kuris išėjo į darbo vakarėlį ir naktį negrįžo: „Ši daina parašyta iš moters perspektyvos“, – pasakoja kūrėja.

Pasak dainininkės, tekstas yra apie buitinę situaciją, kuri nepriklausomai nuo metų laiko, šalies ar santykių rimtumo, kažkur vis pasikartoja: „Kaltas, kaltas, kaltas, žmona, kad nusekiau paskui šilkinį sijoną“, – dainuoja Monika Liu.

Emocijos veržiasi per kraštus – nuo meilės iki neapykantos

Kurti vaizdo klipo savo naujai dainai Monika pakvietė pripažintą režisierių Saulių Baradinską: „Su Sauliumi susipažinome pernai vasarą mano klasioko Viliaus vestuvėse. Jose dalyvavo ir klipe šokantis Kipras. Taigi, jei ne Vilius vestuvės, nežinia, koks būtų šios dainos vaizdo klipo likimas“, – juokiasi Monika.

Vaizdo klipe Monika vaidina viena, tačiau vienai scenai pasirodo ir minėtas Kipras Chlebinskas: „Per šiuolaikinį šokį įkūnijome trintį tarp dviejų žmonių: nuo meilės iki neapykantos“, – dalį siužeto pristato dainininkė, kuri šokyje įkūnijo vyrą.

Monika Liu džiaugiasi, jog kartu su tokia stipria komanda filmavimo procesas buvo smagus ir lengvas: „Būtent filmuodamasi šiame klipe supratau, kad vaizdo klipų kūrimas man kelia tokią pat euforiją, kaip ir dainų rašymas, įrašai studijoje ir gyvas atlikimas.“

Vaizdo klipo pabaigoje – mįslė

„Galiausiai viskas išsivynioja taip, kad dužusiame santykyje abu yra kalti“, – trumpai taria Monika. Ji dainuoja apie tai, kad vyras jau ėjo namo, bet ta moteris vilkinti šilkinį sijoną jam tarė komplimentą – „moteriai esi dovana“.

Vėliau kadre matome, kaip Monika sudegina dovaną. „Buvo labai gera tai padaryti“, – juokiasi dainininkė ir duoda užuominą: „Pačioje klipo pabaigoje yra atsakomas esminis klausimas, kuris skamba ir dainos pavadinime „Kodėl tu čia?“. Akyliausi pastebės“, – šypsosi Liu.

Monika Liu – „Kodėl tu čia?“

Naujas albumas ir pristatymas – čia pat

Jau gegužės 6 d. elegantiškoji, nenuspėjama saldžiabalsė Monika Liu pristato naują muzikinį albumą tokiu pat pavadinimu kaip ir naujasis singlas – „Kodėl tu čia?“.

„Po tokių įspūdingų metų prisikaupė daug naujų istorijų ir dainų. Netelpa viduje, tad privalau pasidalinti“ – sako Liu. Intymus, jautrus dramatiškas, sentimentalus, ir žinoma, juokingas Monikos Liu pasirodymas vyks „Compensa“ koncertų salėje.

„ŽMONĖS“ svečiuose – atlikėja Monika Liu ir režisierius Saulius Baradinskas (8 nuotr.)
+2