Monika Liu pristatė ilgai lauktą albumą: „Muziką įkvėpė Londonas ir Niujorkas“

Monikos Liu albumo pristatymas / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Monikos Liu albumo pristatymas / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-10-24 21:37
AA

Ekspresija ir žaismingumu žaižaruojanti dainininkė Monika Liu ketvirtadienio vakarą pristatė ilgai kurtą albumą „Lünatik“. „Kiekviena nauja daina yra gimusi iš meilės istorijos“, – tikino atlikėja ir pridūrė, kad šiuo albumu atskleis dar vieną, visai ne muzikinį talentą.

Be galo artistiška atlikėja scenoje gali pavirsti bet kuo – penktojo dešimtmečio mados ikona, įžūlia maištininke arba naujausias madas diktuojančia dainininke, gali repuoti užsitempusi bluzono gobtuvą arba džiazuoti, pasipuošusi blizgančia suknele.

Būtent tas chameleoniškas būdas ir nuostabus balsas, kurį atlikėja lavino Berklio koledže Bostone ir Londone, visad traukia žiūrovus. Ką šįkart Monika iškrės scenoje? Bus pašėlusi ar melancholiška? Šįsyk menininkė linksta į romantiką – viskas bus apie meilę, o viena daina skiriama visoms sudaužytoms širdims.

Monikos Liu albumo pristatymas / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Kaip įžangą naujajam albumui Monika Liu dar pavasarį pristatė ekstravagantišką dainą „Komm Zu Mir“. Nors vasara buvo labai įtempta, Monika tapo teisėja muzikinėje laidoje „Lietuvos balsas“, naujo albumo reikalų į šalį ji neatidėjo ir jau ketvirtadienį visus savo muzikos gerbėjus pakvietė į pristatymo koncertą klube „Tamsta“.

„Lünatik“ muziką įkvėpė Londonas ir Niujorkas. Visos naujos dainos buvo sukurtos tenai. Be to, kai kuriuos kūrinius aš pati ir prodiusavau, tai žymi naują, kaip nepriklausomos kūrėjos, etapą mano gyvenime“, – džiaugėsi Monika Liu. Kitas dainas sukurti padėjo karjerą pradedantys ir jau pripažinti Londono muzikinės scenos prodiuseriai.

Monikos Liu albumo pristatymas / Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Naujo albumo kūrinius vienija art pop ir indie pop muzikos stiliai, be to, muzika glaudžiai siejasi su vizualais. O šiame albume jie ypatingi – iliustracijas sukūrė pati Monika, taip atskleisdama dar vieną savo talentą. Kažkada ji buvo prasitarusi, kad namai pilni piešinių, tačiau iki šiol niekur jų viešai neeksponavo.

„Šis albumas žymi svarbų etapą. Labai džiaugiuosi, kad gerbėjus pasieks ne tik mano dainos, bet ir piešiniai. Be to, labai svarbūs ir vaizdo klipai. Šiame albume jie bus net keturi. Labai tikiuosi, kad tai visumoje panardins klausytojus į labai įdomią ir nebanalią meilės istoriją“, – sako dainininkė.

Monikos Liu albumo pristatymas (20 nuotr.)
+14