Monika Liu Turine susitiko su lietuvių bendruomene: atskleidė, kas jai dabar svarbiausia

Monika Liu Turine susitiko su lietuvių bendruomene / Luko Balandžio nuotr.
Ugnė Martusevičiūtė ir Lukas Balandis, iš Turino
Šaltinis: Žmonės
AA

Turine lietuvių bendruomenės atstovai išlydėjo dainininkę Moniką Liu į „Eurovizijos“ dainų konkursą. Jaukaus vakaro metu netrūko gerų emocijų ir, žinoma, sentimentų.

Su lietuvių bendruomenės atstovais Monika Liu susitiko prieš pat pasirodymą ant didžiosios „Eurovizijos“ scenos „PalaOlimpico“ arenoje, istorinio Turino prekinio ženklo „FIAT Mirrafiori Motor Village“ patalpose.

„Išlydėkime Lietuvos atstovę apsupę gausiu palaikymo būriu, mojuodami trispalvėmis ir linkėdami didžiausios sėkmės“, – rašė lietuvių bendruomenės atstovai.

Į jaukų susitikimą buvo kviečiami visi lietuviai ir jų šeimos nariai bei artimiausi draugai. Netrukus scenoje pasirodė ir vakaro žvaigždė.

„Tuk tuk tuk, buona sera a tutti Italija! – garsiai sušuko Monika. – Ką tik paprašiau, kad už mane balsuotų, nes jeigu nepateksiu į finalą – liksiu gyventi čia.“

Čia skambėjo ne tik pokalbiai, bet ir Monikos Liu atliekami „Sentimentai“.

Susitikimo vaizdo įrašas:

Renginį uždarė 80-ųjų stiliaus gyvos muzikos koncertas. Susitikimą organizavo Pjemonto lietuvių bendruomenė.

Jame buco gausu svečių: Andrea Tronzano, Pjemonto regiono tarybos narys Michela Favaro, Turino vicemerė Fabrizio Valentini, Lietuvos Respublikos garbės konsulas Turine, Bardonecchia viešbučių asociacijos prezidentas Valdemaras Juozaitis, Lietuvos Respublikos ambasados Italijoje pirmasis sekretorius Roberto Munnia, restoranų ir konditerijos tinklo Gerla 1927 prezidentas.

Po susitikimo Monika sutiko pasidalyti įspūdžiais.

„Jaučiuosi sentimentaliai, nes atsimenu, kai gyvenau Amerikoje, tai ten su bendruomene vykdavo panašūs vakarai. Dabar kaip niekada reikia to palaikymo ir pasauliui reikia palaikymo. Čia yra daug meilės ir daug šilumos“, – 15min portalui sakė Lietuvos atstovė.

Susitikimo vaizdo įrašas:

Monikos klausėme, ką gražaus jau spėjo pamatyti Turine per šią savaitę. Ji tikino, kad šiuo metu jos mintys yra tik apie pasirodymą.

„Pasirodymą, „Eurovizijos“ sceną. Žinokit, esu visiškai susikoncentravusi į pasirodymą, mintys tik apie tai. Nieko kito praktiškai nei mačiau, nei kažkas galvoje. Svarbiausia šiuo metu yra pavalgyti, padainuoti ir parepetuoti“, – kalbėjo Monika Liu.

Atlikėja tikino, kad pati sau yra didžiausia palaikytoja. Dar pridūrė, kad ją skatina ir visa delegacija, jos draugai, kurie dirba kartu: „Mes visi bendromis jėgomis sukuriame tai.“

Lietuvos atstovė sakė, kad nelabai dažnai skambina Lietuvoje likusiems artimiesiems – tik tuomet, kai turi laiko.

„Mes čia esame labai užsiėmę, kiekviena diena yra labai intensyvi, tad man reikia pailsinti savo balsą“, – šypsojosi ji. Monika Liu atskleidė ir savo balso ilsinimo metodus. Tai yra tylėjimas, kvėpavimas garais ir miegas.

Fotogalerija:

Monika Liu Turine susitiko su lietuvių bendruomene (52 nuotr.)
+46
Skaitykite daugiau