Monika Marija ir Dovydas Laukiai: „Kas prasmingiausia ir gražiausia, įvyksta ekspromtu"

Monika Marija Paulauskaitė-Laukė ir Dovydas Laukys / Nerijaus ir Gintarės nuotrauka
Monika Marija Paulauskaitė-Laukė ir Dovydas Laukys / Nerijaus ir Gintarės nuotrauka
MONIKA URBONAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2021-08-11 19:26
AA

Be pašalinių akių, fejerverkų, triaukščių tortų, išblizgintos salės ir po ją su padėklais lakstančių padavėjų. Be vidinio bei išorinio chaoso. Ypatinga akimirka jie džiaugėsi dviese. Prieš metus įvykusių dainininkės Monikos Marijos Paulauskaitės-Laukės (23) ir aktoriaus Dovydo Laukio (28) vestuvių akimirkos priklausė tik pagrindiniams šventės dalyviams.

„Patys gražiausi bei prasmingiausi dalykai mums nutinka spontaniškai. Norime tokio gyvenimo, kai nėra kada išsitraukti fotoaparato ar galvoti apie tvarkingus plaukus“, – dabar sako Monika ir Dovydas.

Toliau mokytis, per bendras patirtis dar geriau pažinti vienam kitą ir laikytis duotų pažadų – apie tokią ateitį kalba pora. Jų pavyzdys dar kartą įrodo, kad gyvenime neverta laukti, nes ateities niekada nepavysi – yra tik šiandien. 

Esate viena iš nedaugelio garsių porų, taip greitai sugebėjusių atsiriboti nuo viešumos, kai to norėjosi. Jūsų istoriją iki šiol veja daug neatsakytų klausimų, o praėjo jau metai. 

Monika Marija: Apie tokią šventę, kokia buvo mūsų su Dovydu, iš tikrųjų net nebuvau svajojusi. Dabar jau išmokau pamoką, kad spontaniškumas dovanoja brangiausias ir nepakartojamas akimirkas, ir, nors būdama maža mergaitė savo vestuves „planavau“ kitaip, įsitikinau – atitrūkti nuo svetimų, iš aplinkos sugertų fantazijų yra geriau nei bet kokios svajonės.

Tvirtai tikiu, kad svarbiausių gyvenimo momentų neturėtų užgožti klausimai apie makiažą, tinkamai išlygintą suknelę ar svečių sąrašo ilgį. Ne tai norėjome su Dovydu prisiminti iš vestuvių... Dabar prisimename tik vienas kitą ir neabejotinai drąsiausią kartu žengtą žingsnį!