Monika Marija ir Dovydas Laukiai: „Šiuo jausmu norisi gyventi“

Monika Marija ir Dovydas Laukiai
Monika Marija ir Dovydas Laukiai
Šaltinis: Žmonės
2021-08-11 12:00
AA

Be pašalinių akių, fejerverkų, triaukščių tortų, išblizgintos salės ir po ją su padėklais lakstančių padavėjų. Be vidinio bei išorinio chaoso. Ypatinga akimirka jie džiaugėsi dviese. Prieš metus įvykusių dainininkės Monikos Marijos Paulauskaitės-Laukės (23) ir aktoriaus Dovydo Laukio (28) vestuvių akimirkos priklausė tik pagrindiniams šventės dalyviams.

„Patys gražiausi bei prasmingiausi dalykai mums nutinka spontaniškai. Norime tokio gyvenimo, kai nėra kada išsitraukti fotoaparato ar galvoti apie tvarkingus plaukus“, – dabar sako Monika ir Dovydas. Toliau mokytis, per bendras patirtis dar geriau pažinti vienam kitą ir laikytis duotų pažadų – apie tokią ateitį kalba pora. Jų pavyzdys dar kartą įrodo, kad gyvenime neverta laukti, nes ateities niekada nepavysi – yra tik šiandien.

Apie tokią šventę, kokia buvo jųdviejų su Dovydu, Monika Marija iš tikrųjų net nebuvo svajojusi.

Svarbiausių gyvenimo momentų neturėtų užgožti klausimai apie makiažą ar svečių sąrašo ilgį. Ne tai norėjome su Dovydu prisiminti iš vestuvių

Dabar jau sako išmokusi pamoką, kad spontaniškumas dovanoja brangiausias ir nepakartojamas akimirkas, ir, nors būdama maža mergaitė savo vestuves „planavo“ kitaip, įsitikino – atitrūkti nuo svetimų yra geriau nei bet kokios svajonės. „Tvirtai tikiu, kad svarbiausių gyvenimo momentų neturėtų užgožti klausimai apie makiažą, tinkamai išlygintą suknelę ar svečių sąrašo ilgį. Ne tai norėjome su Dovydu prisiminti iš vestuvių... Dabar prisimename tik vienas kitą ir neabejotinai drąsiausią kartu žengtą žingsnį!“

Monika Marija pasakoja, kad jai davė lygiai tris valandas – per tiek laiko reikėjo susirasti suknelę, pasidaryti makiažą ir atšvęsti mergvakarį. Vestuvės vyko prie jūros, vidury nakties. Dabar tą vakarą primena šilkinė suknelė, jau sudžiūvusi balta rožė nuo arkos ir viena nuotrauka, daryta momentiniu fotoaparatu.

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“: