Monika Marija Paulauskaitė-Laukė – apie dalyvavimą šou „Dainuok su manim“: tai – išsigelbėjimas

Monika Marija Paulauskaitė-Laukė ir Kotryna Ciūnytė / J.Stacevičiaus ir Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Ne vienas LRT televizijos žiūrovas nustebo po „Dainuok su manim“ profesionalo kauke išvydęs vieną ryškiausių Lietuvos atlikėjų Moniką Mariją Paulauskaitę-Laukę. „Šis projektas dabar man – išsigelbėjimas“, – neslepia ji.

„Pasiilgau draugų, televizijos komandos, koncertų, vaikų. Man atrodo, kad vaikai dabar – pati didžiausia dovana. Jau suaugusiųjų pasiilgau, bet vaikiško atvirumo, nuoširdumo, geros nuotaikos – labiausiai. Džiaugiuosi, kad šis projektas laisvas, galime ne tik dainuoti, bet ir patys kurti pasirodymus, galvoti idėjas, sceninį įvaizdį, kaip norime, kad atrodytų duetas. Man kūrybinis procesas labai gražus, mėgstu prisidėti prie pasirodymo kūrimo. Taip džiaugiuosi, kad jau dabar liūdžiu nelaukdama projekto pabaigos. Jaučiu, kad viskas labai greitai praeis, todėl stengsiuos pasimėgauti kiekviena akimirka“, – sako atlikėja.

Nors Monikos Marijos patirtis scenoje – milžiniška, šis šou jai taps nauju iššūkiu. „Atrodo, praėjau visus įmanomus muzikinių televizijos projektų etapus: buvau ir dalyvė, ir mokytoja, o dabar – dar vienas amplua. Nesu dalyvavusi jokioje grupėje, dainavusi duetu ilgesniuose projektuose, o dabar – būsiu partnerė, reikės ne dainuoti vienai, ne mokyti, padėti, patarti, o kurti pasirodymą su kitu žmogumi. Tai bus naujas iššūkis ir patirtis man“, – teigia ji.

Monika Marija Paulauskaitė-Laukė ir Kotryna Ciūnytė / J.Stacevičiaus nuotr.

Kotrynai Ciūnytei dainuoti kartu pasiūliusi Monika Marija sako, kad sprendimas buvo gana lengvas.

„Sėdėdama kėdėje mąsčiau, kad svarbu nepaslysti, nepasiduoti emocijoms ir nepamiršti, kad visi atėję vaikai – talentingi, bet privalau ieškoti tokio, dėl kurio man nekiltų abejonių, kurio negalėčiau neturėti su savimi. Kotryna – būtent toks žmogus, todėl labai apsidžiaugiau ją ten išvydusi. Ne paslaptis, kad buvo pažįstamos ir anksčiau, man pasirodė, kad su ja praleidome per mažai laiko“, – pasakoja atlikėja.

„Kotryna – labai talentinga ir reikalinga scenai. Spaudžiau mygtuką neabejodama ir žinojau, kad esame panašios tiek mėgstama muzika, tiek tuo, kaip mėgstame bendrauti, kokius žmones turėti aplink. Lengvai susikalbame, kuriasi idėjos, bendra vizija, manau, su ja bus labai įdomu dirbti. Norisi nešti muziką, kuri yra muzikali. Tokia, kuri yra apie tekstą, prasmę, instrumentus, balsą – tai man ir Kotrynai yra tikroji muzika, kūryba. Kol kas repeticijose vienintelis iššūkis – neverkti klausantis jos dainavimo. Jaučiu kažkokią trauką Kotrynai – ji žavi, jaunatviška, talentinga, bet tuo pačiu – nedrąsi ir nepasitikinti savo talentais ir jėgomis. Norisi ją padrąsinti, palaikyti, būti šalia. Tikiuosi, projektas atvers naują vaizdą į pačią save, ji pamatys, kokios didelės jos galimybės ir išdrįs jomis naudotis“, – susižavėjimo scenos partnere neslepia Monika Marija.

Monika Marija Paulauskaitė-Laukė ir Kotryna Ciūnytė / J.Stacevičiaus nuotr.

Išvydę, kad po kauke slėpėsi Monika Marija, neretas nusistebėjo, kodėl ji nesirinko Milėjos Stankevičiūtės, su kuria jau buvo pasiekusios pergalę muzikiniame televizijos projekte. „Pamačiusi Milėją suabejojau. Labai norėjau spausti mygtuką, virpėjo širdis, nes jos talentas – neabejotinas. Ji jau yra atlikėja, turi savo kūrinių, aš jos kelią stebiu nuo pirmos pažinties minutės. Vis dėlto, pagalvojau, kad bus įdomiau pakovoti vienai su kita, džiaugtis viena kitos laimėjimais nedainuojant kartu. Bet kuriuo atveju, linkiu jai sėkmės ir palaikysiu ją visą laiką, nepaisant jokių projektų. Milėja – mano vaikas, prisiimu nuosavybę, kaip ir jos tėveliai, kuriuos taip pat labai myliu“, – juokiasi dainininkė.

Paklausta, kokį iššūkį sau kelia „Dainuok su manim“, Monika Marija neslepia norinti atrasti naujų savo spalvų. „Su Kotryna šiame projekte atrasti kažką naujo savyje. Esame labai stabilios asmenybės, apie save daug ką žinome, dabar norime atrasti kažką naujo. Ar kūrybiniame procese, ar asmenybėje, ar pasirodymuose, ar tiesiog buvime projekte. Laukiame pasirodymų ir komisijos pastabų – nors greitai susijaudinu, į komentarus reaguoju labai ramiai, tikiu, kad kritika – vertinga. Nesvarbu, kiek turi patirties, profesionalu išliksi tik tol, kol tobulėsi. Vis dėlto, svarbiausia, kad smagiai praleistume laiką scenoje“, – sako ji.

„Buvau iš tų, kurie karantiną išnaudojo susikaupimui, naujų dalykų mokymuisi, pradėjau studijuoti Berklio koledže Amerikoje, groti gitara, įsigijau naujų instrumentų, pradėjau intensyviai kurti antrąjį albumą, kuris, tikiuosi, jau greitai pasirodys, kaip ir nauja daina iš jo. Dar užsibrėžiau per savaitę perskaityti po knygą ir kol kas šį tikslą net viršijau. Daug dalykų, kurie be galo džiaugsmingi, priverčiantys pamiršti karantiną, bet nesu namisėda, pasiilgau žmonių ir labai džiaugiuosi šiuo nauju etapu“, – teigia Monika Marija Paulauskaitė-Laukė.

 

Projekto „Dainuok su manim“ komisija / J.Stacevičiaus nuotr.

Šeštadienį žiūrovai išvys atsinaujinusį „Dainuok su manim“ projektą – prie suaugusiųjų komisijos stalo sės jau pirmajame sezone matyti kūrybininkė Dovilė Filmanavičiūtė ir muzikos žurnalistas Ramūnas Zilnys bei naujai prie projekto prisijungsianti televizijos profesionalė, dainininkė ir aktorė Inga Jankauskaitė. Naujienos lauks ir prie vaikų komisijos stalo. Pirmąjį sezoną žiūrovus pakerėjęs Ąžuolas Račinskas pasirodymus vertins drauge su pirmojo sezono nugalėtoja Vakare Jarmalavičiūte ir buvusiu Monikos Linkytės scenos partneriu Kristupu Keruliu.

Šeštadienį 21 val. LRT televizijos žiūrovai išvys jau trečiąją „Dainuok su manim“ laidą, kurioje kelionę pradės atrankose susiformavę scenos profesionalų ir jaunųjų talentų duetai. Savo pasirodymus dovanos: Alana ir „Twosome“, Milėja ir Rūta Loop, Augustė ir Karina Krysko, Milėja ir Jurgis Brūzga, Kotryna ir Monika Marija, Rusnė ir „Baltos varnos“, Radvilė ir Liepa, Jogilė ir Jeronimas Milius. Laidos vedėjai – Jurgita Jurkutė-Širvaitė ir Vidas Bareikis. 

Monika Marija Mažvydo mylimosios vaidmenyje (5 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau