Monika Marija Paulauskaitė-Laukė pateko į avariją – nesuvaldė automobilio

Dovydas Laukys ir Monika Marija Paulauskaitė-Laukė / Ramūno Danisevičiaus nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkė Monika Marija Paulauskaitė-Laukė sekmadienį pateko į eismo įvykį – jos vairuojamas automobilis įsirėžė į kelio atitvarus.

Kelyje Vilnius-Kaunas važiavusi Monika Marija nesuvaldė savo „Audi“ automobilio ir trenkėsi į kelio atitvarą, pranešė tv3.lt.

Į koncertą Kaune važiavusiai dainininkei po incidento medikų pagalbos neprireikė.

Įvykio metu apgadintas „Audi“ automobilis ir kelio atitvaras.

Faktą apie eismo įvykį 15min patvirtino Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas. Anot budinčio pareigūno, pranešimas apie 10 km nuo Elektrėnų įvykusią avariją gautas 14:46 val.

„Vairuotoja nepasirinko saugaus greičio perisirikiuodama iš antros eilės į pirmą, automobilį sumėtė ir jis atsitrenkė. Žmonės nenukentėjo, buvo apgadintas automobilis, įvykis įformintas“, – 15min teigė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Situaciją 15min trumpai pakomentavo ir Monika Marija. „Akvaplaningas. Aplenkiant mašiną, kad persirikuočiau į dešinę juostą, automobilis nuslydo ir trenkėsi į atitvarą“, – teigė atlikėja.

Monika Marija / Pauliaus Butkaus nuotr.

Žinute ji pasidalijo ir savo instagramo paskyroje. Joje atlikėja padėkojo pagalbos ranką ištiesusiems žmonėms.

„Koncertas šiandien bus ypač brangus. Ačiū visiems, kurie rūpinasi. Viskas gerai. Ir ačiū tam vienam nuoširdžiam vyrui su sūnum, kurie vieninteliai iš gal dešimties sustojusių mašinų iš tikrųjų pasirūpino, kaip jaučiuos, kol kiti turėjo užsiėmimų. Esu dėkinga! Susitinkam šiandien Kaune“, – rašė Monika Marija.

Automobilis – dovana sau

Monika Marija apie pasidovanotą svajonių „Audi“ 2020-aisiais yra pasakojusi 15min. Tada dar neseniai vairuotojo pažymėjimą gavusi mergina teigė, kad ši dovana sau paženklina naują pradžią.

„Man atrodo, kad automobilis yra ne tik materiali dovana, bet ir tam tikra laisvė. Dabar galiu važiuoti visur, kur tik noriu, bet kada, kada noriu, ir kitų nesiklausyti. O šis simbolis man buvo labai svarbus“, – patikina atlikėja.

Kad pirmasis Monikos Marijos automobilis bus „Audi“, ji žinojo jau gana seniai, tad ir rinktis nebuvo itin sudėtinga.

„Audi“ buvo pirmasis automobilis, kuriame, dar būdama mažytė, buvau vežiojama, mano tėvai turėjo audinę, tai buvo pirmasis automobilis, prie kurio vairo man jie leido atsisėsti. Pusbrolis savo mašina taip pat pamokė visokių triukų, paaiškino, papasakojo apie automobilius būtent vairuodamas audinę. Visi mano mylimiausi žmonės, tie, kurie pakeitė mano gyvenimą, mano geriausia draugė ir, galų gale, Donatas Montvydas taip pat vairuoja audinę. Dėl to man yra toks sentimentas“, – šypsojosi muzikantė, nusipirkusi 2015-ųjų „Audi A6 Limousine“.

Monika Marija Paulauskaitė-Laukė prie savo autombilio „Audi“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Atskleisti, kiek jai automobilis atsiėjo, Monika Marija nesiryžo, bet neslepia, kad taupyti teko tikrai netrumpai. „Išleidau beveik visas savo santaupas, – juokėsi mergina. – Porą metų tikrai teko taupyti, tad ką uždirbdavau, tą ir atsidėdavau. Tad taip, tikriausiai tai yra didžiausias pirkinys, kokį esu pirkusi.“

Mergina pasakojo, kad besirinkdama automobilį ji atkreipė dėmesį į automobilio dizainą, o šiuo atveju jai patikusi tiek išorinė balta spalva, tiek viduje esantys kreminiai atspalviai. Taip pat renkantis jai ypač svarbu buvo garso aparatūra.

„Tam, kad galėčiau klausyti savo dainų parodomųjų versijų, kad viskas būtų kokybiška“, – paaiškino atlikėja.

Nors Monika Marija sakė save laikanti greičio mėgėja, tačiau pradiniais vairavimo etapais ji teigė besistengianti labai susitvardyti, kad nepakliūtų į nemalonias situacijas. Tuomet ji taip pat pridūrė: „Iš karto galiu atsiprašyti visų vairuotojų, jeigu padarysiu kokių nors nesąmonių, nes tikrai manau, kad visiems pradinukams pasitaiko klaidų.“

Skaitykite daugiau