Monika Šalčiūtė barmeno estafetę perduoda Vitalijui Cololo

Vitalijus Cololo / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Vitalijus Cololo / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2015-10-14 15:42
AA

Įsibėgėjusios garsenybių varžybos projekte „Žvaigždė už baro“ pradeda skaičiuoti antrą mėnesį. Po dainininkų ir šokėjų pasirodymų atėjo eilė jėgas išbandyti humoristams. Pastarieji juokauja į kovą siunčiantys savo „sunkiąją artileriją“, – televizijos laidų ir renginių vedėją Vitalijų Cololo.

Šįkart už baro turėtų būti išties ankšta, mat čia šeimininkaus plačių pečių šeimininkas ir tikras linksmybių ambasadorius. Žinomam humoristui vien juokelių ir pokštų nepakaks. Jis pasiruošęs publiką ne tik linksminti, bet ir skaniai pavaišinti. Naujasis barmenas pasiryžęs netgi atlikti vieną kitą triuką.

„Specialiai šiam pasirodymui nesiruošiau. Mėgstu dirbti ekspromtu, tad ir šįkart, jei tik prireiks, vietoje išmoksiu pilti per petį, nuo alkūnės ar pro nugarą. Juk ne veltui sakoma, kad gyveni ir mokaisi. Mano nuomone, vartojant kokteilius, svarbiausia – ne kiekis, o pats ragavimo procesas, mokėjimas tuo mėgautis. Taigi į rekordus nesitaikysiu, bet jei kažkas panorės, mielai pakartosiu ir pagaminsiu antrą“, – apie artėjantį savo pasirodymą kalbėjo V.Cololo.

Praėjusią savaitę kokteilių bare „Basement by BarBar’a“ viešėjusi Monika Šalčiūtė, sveikindama klubą su pirmuoju gimtadieniu, linkėjo gausybės linksmai nusiteikusių lankytojų. Tuo metu V.Cololo tikisi, kad tokie Monikos žodžiai išsipildys kaip tik šį ketvirtadienio vakarą, jam stojus už baro. Juolab kad kokteilių gaminimas Vitalijui – ne naujovė.

„Dar studentų laikais maišydavau ir sau, ir draugams. Esu tai daręs daug kur, netgi Turkijoje. Kartais ateini į barą, o barmenas nesugeba pataikyti, tad imi ir pasigamini. Juk pats geriausiai žinai, ko nori. Aš galiu pagal žmogų ir jo nuotaiką nuspręsti, kiek ir ko jam reikia dėti į kokteilį. Rytoj mėginsiu tai pademonstruoti gyvai“, – pažadėjo V.Cololo.

Projekto iššūkį priėmęs humoristas apie barmenus papasakotų begalę anekdotų ir žada jais pasidalinti per savo pasirodymą: „Žiūrėsiu, kaip ten garsiai gros muzika. Jei pajėgsiu, suskelsiu juokų ne tik kažkam į ausį, bet ir visiems girdint, o gal net pavyks surengti konkursą publikai.“

Kiekvieną ketvirtadienio vakarą vykstančiuose renginiuose „Žvaigždė už baro“ pramogų pasaulio garsenybės rungiasi, kuriam pavyks pagaminti daugiausia kokteilių. Projektas tęsis visus metus, o jo nugalėtojas bus apdovanotas pagrindiniu prizu – prašmatnia atostogų kelione į kurortą užsienyje.

Projekte jau pasirodė aktorius Ramūnas Rudokas, atlikėja Natalija Bunkė, šokėjas Saulius Skambinas ir M.Šalčiūtė. Rekordinis rezultatas (112 kokteilių) priklauso grupės „Pop Ladies“ lyderei N.Bunkei. Ar pavyks Vitalijui Cololo jį pagerinti, kauniečiai ir miesto svečiai sužinos jau netrukus.

Kviečiame prisiminti praėjusios savaitės linksmybes su M. Šalčiūte. Jos energingas pasirodymas projekte „Žvaigždė už baro“ užfiksuotas vaizdo siužete.

Garsioji interneto sensacija šmaikštauja, kad sunkiausia barmeno darbo dalis – nešioti alaus statines. Pati alkoholio nevartojanti mergina prisipažįsta mėgstanti naktinį gyvenimą ir dažnai besilankanti įvairiose pasilinksminimo vietose. Ten ji esą ne tik gerai praleidžia laiką, bet ir prižiūri savo drauges.

Monika Šalčiūtė vienam vakarui tapo barmene (11 nuotr.)
+5