Monika Šalčiūtė Londone atšventė sesers Marijos kūdikio sutiktuvių vakarėlį

Monika Šalčiūtė su sese Marija / Asmeninio archyvo nuotr.
Monika Šalčiūtė su sese Marija / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2016-11-11 10:22
AA

Monika Šalčiūtė ką tik grįžo iš viešnagės Londone, Didžiojoje Britanijoje. Svečioje šalyje ji lankė savo seserį Mariją ir jos vyrą Ricky Mitchellus, taip pat dalyvavo kūdikio sutiktuvių vakarėlyje – Marija netrukus susilauks pirmagimio.

Londone M.Šalčiūtė viešėjo beveik savaitę. Kelionė į svetimą megapolį jai darosi vis labiau įprasta – ten gyvena jos sesuo Marija Mitchell, kuri pernai atšoko vestuves su mylimuoju Ricky.

Šįkart į Londoną M.Šalčiūtė skrido su dideliu tikslu: Marija skaičiuoja jau aštuntą nėštumo mėnesį, taigi pakvietė seserį į kūdikio sutiktuvių vakarėlį.

Pirmagimis – berniukas – Marijai ir Ricky turėtų gimti žiemos viduryje.

„Tai didelė šventė mūsų šeimoje. Labai džiaugiuosi už ją. Esu visada be galo laiminga, kai mano artimo žmogaus gyvenime nutinka geri dalykai“. – Žmonės.lt pasakojo M.Šalčiūtė.

Monika Šalčiūtė / Asmeninio archyvo nuotr.

Kūdikio sutiktuvių vakarėlį Monikos sesuo Marija surengė nuomotose patalpose, drauge atšvęsti susirinko ir būrys Marijos draugių.

„Buvo užsakyti labai skanūs valgiai ir gėrimai, sukviesti artimi draugai. Ko dar gali reikėti? Man labai patiko. Daug gerų žmonių, draugų. Salę papuošėme kartu su Marija. Mums nuo vaikystės patiko tokia mergaitiška veikla“, – pasakojo Monika.

Monikos Šalčiūtės viešnagė Londone (19 nuotr.)
+13

Žinoma, koks gi kūdikio sutiktuvių vakarėlis be dovanų? Seseriai ji padovanojo tai, kas jai pasirodė būtiniausia: „Šįkart dovanojau drabužėlius ir žaislus bei keletą daiktų, skirtų naudoti po nėštumo. Tikiuosi, iki Kalėdų dar spėsiu atsiųsti naudingų dalykų, skirtų berniukui“, – pasakojo M.Šalčiūtė.

Žinoma, per tas kelias dienas Londone ji spėjo ir miestą iš naujo apžiūrėti: „Anglijoje viešiu ne pirmąkart, taigi man ši šalis jau nėra svetima. Paragavau kelių naujų angliškų tradicinių desertų, pamačiau kelis memorialus. Su sese dabar matomės retai... Abi dirbame, turime savo atskirus gyvenimus. Gal porąkart per metus susitinkame.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Monika Šalčiūtė Londone atšoko sesers Marijos vestuves

Monikos Šalčiūtės sesers vestuvės Londone (18 nuotr.)
+12

Monika Šalčiūtė / Asmeninio archyvo nuotr.