Monikai Šalčiūtei – nauji kaltinimai: pareigūnai imsis ikiteisminio tyrimo

Monika Šalčiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Monika Šalčiūtė / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2018-02-14 12:41
AA

Socialinių tinklų garsenybei Monikai Šalčiūtei nauji nemalonumai. Panevėžio policijos pareigūnai netrukus turėtų imtis ikiteisminio tyrimo dėl šmeižto, kuriuo žvaigždę kaltina septyniasdešimties metų senjoras Stepanas Melnikas.

Jau visą savaitę netyla kalbos apie Monikos Šalčiūtės ir jos buto nuomotojos Liudmilos Kubilės barnius socialinėje erdvėje. Po to, kai socialinių tinklų įžymybė išsikrautė iš nuomojamo buto, jo savinininkė ėmė kaltinti mergina suniokojus butą ir pabėgus, nesumokėjus skolų. Tačiau karas socialinėje erdvėje įgauna naują pagreitį.

Pirmą kartą prieš televizijos kameras prabils iš Dubajaus atvykusi M. Šalčiūtės nuomoto buto savininkė L. Kubilė: „Tai yra pasibaisėtina. Monika Šalčiūtė paskleidė gandą, kad aš ir mano tėtis Stepanas Melnikas esame meilužiai. Juk tai – neatleistinas šmeižtas. Mano tėtis jau parašė pareiškima Panevėžio policijos pareigūnams. Ji privalo atsakyti už tokius savo žodžius. Aš neketinu visko palikti ramybėje.“

Su pluoštu dokumentų laidoje „Ant bangos“ M. Šalčiūtės nuomoto buto savininkė detaliai papasakojo, kaip užvirė jos ir M. Šalčiūtės nesantaika socialiniuose tinkluose. Moteris prisipažįsta – ji darys viską, kad teisinėje valstybėje būtų apgintos jos ir jos tėvo S. Melniko teisės, o M. Šalčiūtė prieš šmeiždama gerai pagalvotų.

Laidoje „Ant bangos“ šią istoriją imsis aiškintis garsi teisininkė Rasa Vaičekauskytė. Laidos vedėjo Kristupo Krivicko paklausta ar M. Šalčiūtei reiktų baimintis dėl liūdnų pasėkmių, o gal net ir kalėjimo, teisininkė be jokių užuolankų imsis spręsti ginčo.