Monikos Linkytės muzikinių premjerų kupinas koncertas Kaune: neslėpė jaudulio

Monikos Linkytės koncertas Kaune / Manto Repeckos nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
AA

Saulėtą ketvirtadienio vakarą Monika Linkytė kartu su grupe surengė koncertą Kaune. Vakaro metu skambėjo žinomiausios atlikėjos dainos, kurias kartu su Monika Linkyte dainavo ir čia susirinkusi publika. Koncerte taip pat buvo pristatyti nauji kūriniai, tarp kurių ir vos prieš kelias dienas išleista, vasaros nuotaika alsuojanti daina „Degtukas“.

Kaip prieš koncertą Kaune teigė pati atlikėja, pasiruošimas šiam koncertui vyko labai skrupulingai. Kartu su grupe ji diskutavo, kaip dainas sudėlioti taip, kad atėjusiems į koncertą senieji kūriniai suskambėtų naujai, o dar negirdėtos dainos paliktų norą išgirsti jas dar kartą.

„Naujų dainų ne viena. Tai labai džiugina! Juk galėsiu su žmonėmis pasidalinti savo šviežiausiomis istorijomis – tuo, kokia šiuo etapu esu. Tad jausmų mano viduje šiuo metu daug: ir jaudinuosi, ir be galo laukiu susitikimų, bet vis sau primenu, kad svarbiausia mėgautis pasiruošimo procesu, o pačiame koncerte – mėgautis akimirkomis. Viskas skrieja milžinišku tempu, dėl įtampos koncertuose tikrai sudėtinga atsipalaiduoti, tad nuolat sau kartoju, kad pagrindinė koncerto esmė – išgyventi akimirką. Tiek man, tiek klausytojui“, – ruošdamasi koncertui sakė M. Linkytė.

Jau liepos 27 d. M. Linkytė savo kūrybos gerbėjams ruošią dar vieną pasirodymą. Šį kartą koncertas vyks Vilniaus universiteto Didžiajame kieme, o atlikėjai pritars styginių kvintetas.

Fotogalerija:

Monikos Linkytės pasirodymas Kaune (17 nuotr.)
+11
Skaitykite daugiau