Monikos Liu talismanas: „Eurovizijos“ scenoje mūvi ypatingos reikšmės žiedą

Monika Liu ir jos žiedai / Luko Balandžio nuotr.
Monika Liu ir jos žiedai / Luko Balandžio nuotr.
U.Martusevičiūtė ir L.Balandis, iš Turino
Šaltinis: Žmonės
2022-05-14 19:00
AA

Šiais metais lietuvių kalbą į „Euroviziją“ nusivežusi Monika Liu žavi gerbėjus ne tik savo nuostabiu balsu, bet ir nepriekaištingu stiliumi. Pasirodo, suspindėjusi ir išliaupsinta jos suknelė yra ne vienintelis talismanas – ant atlikėjos rankų žiba ir ypatingos reikšmės žiedai.

Stilingoji Lietuvos atstovė „Eurovizijoje“ Monika Liu savo įvaizdį papildo įvairiais papuošalais. Bene daugiausiai dėmesio susilaukia jos pirštus puošiantys žiedai.

Pavyzdžiui, buvo atvejis, kai Monikai išeinant iš arenos, vienas gerbėjas priėjo prie jos, išgyrė žiedus ir parodė, kad ant jo rankos – vienas labai panašus.

Kaip pastebėjo Turine viešinti portalo 15min komanda, Monika žiedus nešioja ne tik pasirodymo metu, bet ir laisvalaikiu. Kaip teigė pati atlikėja, jai apskritai visi papuošalai patinka nuo pat vaikystės.

„Mėgstu visus aksesuarus, ne tik žiedus. Man visą gyvenimą jie patiko, jaučiu jiems trauką. Be to, pati juos darau, netgi mokiausi juvelyrikos“, – portalui 15min atskleidė atlikėja.

Monika Liu ir jos žiedai / Luko Balandžio nuotr.

Mėgstamiausi Monikos žiedai – dideli ir puošnūs. Tiesa, ji teigė pastebinti, kad po truputį ima patikti ir mažiukai.

„Nėra taip, kad perku brangius žiedus. Turiu kokius septynis mylimus ir juos nešioju“, – tikino Monika.

Beje, vienas iš jų yra ypatingas. Tai – tėvų dovana aštuonioliktojo gimtadienio proga.

„Mano sėkmės žiedas yra vėžliukas, kurį padovanojo tėvai 18-ojo gimtadienio proga, šiandien aš jį taip pat dėviu. Kiti žiedai reikšmės neturi. Eidama miegoti aš juos nusiimu“, – pasakojo Monika Liu.

Monikos Liu žiedai / Luko Balandžio nuotr.
Monikos Liu žiedai / Luko Balandžio nuotr.

Tiesa, visi atlikėjos žiedai yra įsigyti skirtingose vietose arba kurti jos pačios. Specialiai „Eurovizijos“ konkursui papuošalų ji nepirko – visus turėjo iš anksčiau.

„Turiu įvairiausių, skirtingų žiedų. Kur pamatau, ten ir nusiperku. Italijoje dar neturėjau laiko įsigyti, bet gal dar bus progų“, – šypsodamasi 15min sakė pašnekovė, šeštadienio vakarą keturiolikta lipsianti ant „Eurovizijos“ finalo scenos.

Fotogalerija:

Monikos Liu žiedai (16 nuotr.)
+10