Monikos Marijos premjera – daina „Pasikalbėkim gyvai“: kviečia nesislapstyti už telefonų ekranų

Monika Marija / Aistės Kirsnytės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Tobulėjančios technologijos gali praturtinti mūsų gyvenimus įvairiausiomis patirtimis, nuotraukas per akimirką patobulinti trūkumus paslepiančiais filtrais, palengvinti kasdienę buitį, tačiau tuo pat metu iš daugelio atėmė tai, kas išties svarbu – gyvą bendravimą. Šiandien naują dainą „Pasikalbėkim gyvai“ bei jos vaizdo klipą pristatanti Monika Marija sako, kad tai – kvietimas pasižiūrėti vienas kitam į akis ir pasakyti svarbiausius dalykus, kurių vengiame, nesislapstant už telefonų ekranų ar žinučių.

„Pati dainos tema, manau, labiausiai aktuali mano kartos žmogui. Ne paslaptis, kad didžioji dalis bendravimo šiais laikais persikėlė į virtualų pasaulį ir jau ne lūpomis, o rašydami renkamės išreikšti savo mintis ir svarbius sprendimus. Tačiau šiandien labiau nei bet kada, rodos, žmogui reikia tikrumo, nuoširdumo, net ir to, kurį nelengva parodyti“, – apie naujo kūrinio idėją pasakoja Monika Marija.

Dainos žodžius bei muziką kūrė ji pati, tačiau ištobulinti skambesį padėjo aranžuotę sudėlioję muzikos prodiuseris Paulius Vaicekauskas-plucando bei nuo pat pirmųjų koncertų dainininkę lydintis gitaristas Žygimantas Kepenis.

„Tai dar vienas archyvuose susigulėjęs kūrinys iš mano antrojo albumo, kuriuo norėjau pasidalinti šią vasarą. Kūrybinis procesas buvo bene vienas lengviausių – dainą, pamenu, parašiau per gerą pusvalandį, tačiau galutinio jos skambesio paieškos užtruko tikrai ilgai. Vis dėlto, susitikus šitai mūsų komandai, galiausiai radom sprendimą, kuris mus šiandien džiugina, ir, tikimės, patiks klausytojams“, – sako atlikėja.

„Ironiška” – nusišypso Monika Marija prisimindama pokalbį su savo vyru Dovydu Laukiu – „sakėm, niekada kartu nedirbsim!”, tačiau jau antrą savo vaizdo klipą dainai šią vasarą ir vėl ėmėsi kurti drauge.

Monika Marija ir Dovydas Laukys / Irmanto Gelūno nuotr.

Daug dėmesio sulaukęs pirmasis jųdviejų bendras darbas – klipas prieš mėnesį pasirodžiusiai dainai „Žaidimas“ – buvo lyg įrodymas, jog pora puikiai randa bendrą kalbą ne tik namuose, bet ir filmavimo aikštelėje.

„Su Dovydu sakėm niekad į bendrus projektus nesivelsim, bet štai, tai jau antras mūsų bendras kūrinys – jis ėmėsi ne tik klipo režisūros, bet ir prodiusavimo. Tai pat tai ir antras, bet tikrai žinau, kad ne paskutinis projektas su „EpicShot“ komanda, kuri darkart savo dronais įgyvendino mūsų idėjas aukščiau žemės!“, – rezultatu džiaugiasi Monika Marija.

Naują dainą bei vaizdo klipą galite įvertinti čia:

Na, o norintiems išgirsti šią premjerą ir kitus Monikos Marijos kūrinius gyvai, atlikėja kviečia į artimiausią koncertą Kaune, Pakrantės erdvėje prie „Žalgirio“ arenos, jau rugpjūčio 15 d. 20 val.

Skaitykite daugiau